Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rövid idő alatt szokott...

Nagyon rövid idő alatt szokott be gyerkőcöd a bölcsibe egész napra? Mennyi idő kellett neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 hét alatt szokott be. Hála Istennek nagyon szeret bölcsibe járni. 2-3 hét után már reggel alig várta, hogy végezzünk az öltözéssel, szaladt a csaphoz kezet mosni és amint ezzel megvoltunk úgy ott hagyott az ajtóban, hogy csak néztem. Úgy kellett utánaszólni, hogy jöjjön már vissza adni egy puszit. :) A mai napig így van, csak most már apa van faképnél hagyva reggel az ajtóban, nekem már csak a jó rész jut, mikor menni kell érte.


Az alvás eleinte nagyon nehezen ment, mert nem akart aludni ott. 2-3 nap alatt elérték, hogy az ágyon maradjon alvásidőben, de még kb. 2 napig tiltakozott az elalvás ellen.

2011. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mikor aludt ott először kedves első?
2011. jan. 16. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a beszoktatás első hetének negyedik napján rávetette magát ebéd után a többieknek alváshoz előkészített matracok egyikére, és várta, hogy mi fog történni...én kiültem az öltözőbe, ő meg ott aludt :)
2011. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A hetedik napon aludt ott először, de az első 3 nap ebből olyan volt, hogy csak 2-3 órát voltunk ott vele összesen a bölcsiben és nem is hagytuk egyedül.
2011. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A harmadik héten engedték csak ott aludni, de szerintem már az első nap szeretett volna maradni...
2011. jan. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!