Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 22 hós gyerekének extrém kevés foga van?

Figyelt kérdés

Ha igen, volt olyan módszer vagy bármi, ami elősegitette a fogak kibújását?

Nálunk sajnos ez a helyzet, már az első fogunk is csak egy éves kora után bújt elő, és most inkább le sem irom, hány fogunk van...


2011. jan. 15. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom 30-án lesz 22 hós és még csak 11 foga van! Ez nem tudom hogy igazából kevésnek számit-e?! Vannak ismerőseink akiknél már majdnem az összes fog kibújt, de van olyan is akinél kb. ennyi fogacska van! Én igazából nem aggódok ezen még...ennél nagyobb gondunk ne legyen soha!

Nektek hány fogatok van???

Szia!

2011. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányom ennyi idős,neki sok foga van,de a héten vittem el fogorvoshoz.Szerintem ő tud csak megnyugtatni!
2011. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiam január elején kezdte el növeszteni a 16. fogát úgy, hogy fél éves szünet volt a legutóbbihoz képest. Január 27én lesz 23 hónapos.

Lányomnak 27 hónapos és egy hetesen jött ki a 20. foga.

Hány foga van a fiadnak?

2011. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a múltkor tanácsadáson láttam egy kisfiút, szintén 22 hónapos volt, és 2 foga volt, de nem mondták hogy ez gond lenne

meg ma olvastam egy kérdésben, hogy 13 hónapos babának még nincs 1 foga sem, szóval van ilyen,

sőt én azt is olvastam, hogy minél hamarabb kijönnek, annál gyorsabban romlanak, nem tudom igaz-e

2011. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én 22 hós fiamnak 20 foga van.
2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Már ne haragudj, de a 20 fog mitől extrém kevés? 20 tejfog van, vagyis a te babádnak mind kijött, tehát ez nem extrém kevés, hanem a maximum, sőt az összes tejfog 2-2,5 éves korra bújik ki, vagyis nálatok még az átlagnál is előbb kijött mind :)
2011. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs, rossz volt a net majdnem egy hétig, igy nem tudtam irni...

Hát nem nyugtattatok meg, sőt elborzadtam...

Nekünk 10 alatt van:((((((

2011. jan. 21. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj emiatt, semmi jelentősége nincs a dolognak, majd kibújnak neki is, gondolom azt nem hiszed, hogy fogatlan marad ? :)
2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már ez is megfordult a fejemben... :(
2011. jan. 21. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:

megint csak azt tudom mondani, hogy szerintem teljesen fölösleges parázni ezen, senki nem marad fogatlan :) minden gyerek más, az egyik már megy 10 hónaposan, a másik csak 18 hónaposan, az egyik beszél 1 évesen, van aki csak 3 évesen, na a fogak is ugyanilyenek, a te babádnak később jön, viszont lehet lesz a dologban pozitívum is, mert nem fognak neki hamar elromlani !

csak ismételni tudom önmagamat, tényleg ne aggódj ezen! vagy kérdezd meg a dokidat, de biztos ő is ugyanezt fogja mondani

2011. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!