Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednéd elsős gyerekedet. (? )

Engednéd elsős gyerekedet. (? )

Figyelt kérdés
5 napos táborba, ahol ÉJSZAKAI túra is van?
2011. jan. 12. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha megbízható környezetben van, figyelnek rá, és nem előszőr gyalogol ennyit, menjen, de úgy érzem, te már eldöntötted mit akarsz...

Én ennyi idősen már 30 km-es teljesítménytúrákra jártam, ilyen családból származom...13 évesen egyedül mentünk éjjeli versenyre gyerekek, egyidősek, egyedül, felnőtt nélkül. EGyikünk szüleje sem aggódott, tudták, nem veszünk el.

2011. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akarnak menni a gyerekeim, úgyhogy nem ez aggaszt.

Csak ha már kimondatott, én is felelőtlenségnek tartom.

Több szülő gondolkodott már az 5 napon is, de amikor kiderült a túra, felszisszentek többen is.

2011. jan. 14. 20:34
 13/17 anonim ***** válasza:

Bár az én fiam még a kettőt is csak áprilisban tölti.De ha ekkora lesz nem engedem majd el ilyesmire biztosan!

2 tanár 20 elsős kis rosszcsontra...Á biztosan nem!Az igazgató helyében sem engedném.

2011. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

emlékszem, minket küldtek anyámék ilyen táborba. szörnyen rüheltem.

szerintem ne, még kicsi.

2011. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha a gyermek nem szeretne menni, akkor ne erőltesd. Kérdés, hogy miért nem szeretne. Én jártam egyszer úgy, hogy hasonló korú gyermeket hívtunk táborba és a gyermek, mivel ismert már minket akkora lelkesedéssel várta a tábort, de mire elérkezett az ideje nem jött velünk, mert félt tőle. Indulásnál kiderült, hogy a szülő mondogatta neki folyamatosan, hogy biztos menni akarsz? Nem leszek veled, egyedül leszel egy hétig, honvágyad lesz, stb. Persze, hogy nem jött a gyermek. Pedig szülő is ismert minket, és tudta, hogy egyből telefonálnánk és értesítenénk őt, ha bármi baj lenne.
2011. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

na én biztosan nem engedném el. felelőtlenség ennyi gyerekre 2 ember!!éjszak 9-10 km... Még lehet nekem is sok lenne.....

ha azt nézzük, hogy mondjuk 7 éves lett egy gyerek pl. májusban és szeptemberben kezdi a sulit és mondjuk októberben van a túra akkor még alig telt el idő az ovi óta. értitek mit akarok mondani, hogy még csak éppen hogy iskolás, még nemrég volt óvodás...kicsik még egy ilyen túrához és én is sokallom az 5 napot.

én nem engedném....

2011. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
NEM!!! Mert tudom milyen az éjszakai túra hiszen gyerekoromban szüleim is elküldtek egy ilyen táborba 12 évesen.Az éjszakai túrán nagyon féltünk a sötétben egyáltalán nem volt jó ez a része.(mármint éjszaka kóborolni egy erdőben)
2011. jan. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!