Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 70x140 cm-es ágyat hány éves...

70x140 cm-es ágyat hány éves korig tudnak használni a gyerekek?

Figyelt kérdés
A fiam másfél éves, lecserélnénk a rácsos ágyat, ami 60x 120-as. Mekkora ágyra célszerű cserélni? Néhány évig azért szeretnénk, ha tudná használni.
2011. jan. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már junior ágyat szoktak venni v. ha tesók akkor emeleteset esetleg heverőt.


rácsos ágyat inkább csak babáknak vesznek két éves kor körül már maguktól mennek aludni nem jó ha még rácskivevős rácsos ágy se.


a korrekt válasz a kérdésre hogy meddig használhatja ? elvileg amig meg nem nő 130 cm-re de ilyen ember nincs és el se birna egy tiz év feletti gyereket szerintem.

2011. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom májusban lesz 2 éves és még mindig rácsos ágyban alszik ami 70x140-es.És ott is marad még egy darabig.

Én nem erőltetem a gyerekágyat mert mindenki azt mondja h amikor átrakta oda a gyerekét elmúlt a jó alvása.

2011. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így talán nem annyira érdemes, hacsak nem lesz kistesója. Az én lányomnak eredetileg is a nagyobbat vettük, levehető ráccsal, leereszthető fekvőfelülettel, később leesésgátlót tettünk rá. Jó volt neki 6 éves koráig. De ha nem fog már kelleni a kiságy, akkor érdemesebb ifjúsági ágyat venni, rátehettek leesésgátlót esetleg.
2011. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem rácsos ágyat szeretnénk venni, hanem ágykeretet matraccal, csak a méretet nem tudom, mekkora legyen. Olyat szeretnénk, amit azért kb iskolakezdésig tudna használni. Ezért kérdeztem, hogy kb hány éves korig lehet használni egy 140 cm hosszú ágyat.
2011. jan. 3. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
60*120-as ágyban alszik a fiam még mindig, 93 cm, és 2 és fél éve lsez.
2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi 160x80 asat vettünk a fiam 2 éves korában költözött át bele. Most 3,5 éves még teljesen jó neki, nem is túl nagy nem is kicsi.

A lányom 1 éves 140x70 es ágya van egy pár hó és levesszük a rácsokat róla.

2011. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!