Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek anyósomnál állandóan...

A gyerek anyósomnál állandóan az ő nyakában van, zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyunk apával, anyával nem foglalkozik kisfiam, állandóan anyósomhoz kérezkedik fel, mi meg ezt nézzük órákig.
2010. dec. 31. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2 éves a kislányom. mi ritkán találkozunk, mertt a mama (anyósom) messze lakik, 400 km, kb. 2havonta látjuk egymást 2 napra. eddig nem szerette a kislányom, amúgy is tartózkodó az idegenekkel (ekkora kihagyásokkal bizony neki idegen volt sokáig, mert nem emlékezett rá), anyósom meg az a lerohanós fajta. legutóbb amikor jött mondtuk neki hogy ne vegyen tudomsát az unokájáról, rá se nézzen, mintha ott se lenne. bejött, mert már aznap este együtt táncoltak, másnap meg kimentek együtt sétálni. ez elképzelhetetlen lett volna régebben. ez volt november elején.

most a karácsonyt ott töltöttük nála, most már emlékezett is a mamára, otthon emlegettük előtte, hogy megmaradjon a kis fejében. hát nagyon összehaverkodtak. állandóan ment a mama! mama! ...mindent csak mama csinálhatott vele, öltözés, pelenka...hát tudod hogy örültem? eddig állandóan az én nyakamon lógott. mióta hazajöttünk, meg az apjának kell midnent csinálni vele, eddig ez se volt műsoron. jaj, én meg nagyon sajnálom persze, hogy nem nekem kell a kakás pelenkákat cseréllni, meg az öltözéssel harcolni... :DDDDD

2011. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát nem lakunk messze anyósoméktól, de náluk nincs net, alegjobb lehet az lenne, ha otthon maradnék lenne mit tennem, vennem jobban, mint náluk.
2011. jan. 1. 16:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a mamánál a gyereket. Nem lesz ettől semmi baja,még akkor sem,ha csokit kap.
2011. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

az elsőt nem értem miért kellett lepontozni,semmi rosszat nem írt.és a kérdésre se válaszoltál,te féltékeny vagy?

Ne hidd hogy téged nem szeret,és örülj annak hogy megvannak.Vidd olyankor a gyereket,amikor se a csoki,se az itatás nem okoz gondot,van a napnak olyan időszaka biztos,nálunk már amikor beérünk az utcába kiabálja a nevét,szereti mind a két mamáját,és én ennek örülök,én jol megvagyok anyósommal is,igy nem zavar ha ha lógnak egymáson,de ha nem lennék jóba se lennék ellene.

2011. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny. Itt arról van szó, hogy kiskorában sem akarta azt adni neki, amit mondtunk és ebből sok konfliktus volt. Ma is sört akart kóstoltatni a nagyapja vele, még két éves sincs.
2011. jan. 1. 23:35
 16/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,de a kérdésed arról szólt,hogy anyósod nyakába lóg a gyerek állandóan,mit tennénk?Most akkor mi is az igazi bajod az anyósoddal?Oké,ne hagyd ott,de attól még a nyakába fog lógni a gyerek,vagy az már nem is kérdés?
2011. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen arra lettem volna kiváncsi, hogy mást hogyan érint ez, meg egyáltalán előfordul e másnál is meghogy addig mit csinálnak anyósnál míg a gyerek elven vele. De már választ kaptam a kérdésemre.
2011. jan. 2. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!