Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek anyósomnál állandóan...

A gyerek anyósomnál állandóan az ő nyakában van, zavarna ez benneteket?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyunk apával, anyával nem foglalkozik kisfiam, állandóan anyósomhoz kérezkedik fel, mi meg ezt nézzük órákig.
2010. dec. 31. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Miért zavarna? A mamát is szereti, vele ritkán találkozik,ez természetes a fiadnál.

Mi együtt éltünk anyósommal,mikor kicsik voltak a gyerekek, sokszor ültek az ölébe és kérték,hogy meséljen vagy énekeljen nekik. Soha nem zavart,mert természetesenek éreztem. Egy kisgyereknek sokkal jobb,ha nemcsak az anyukájáékhoz kötődik.

2010. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Szereti a mamát is!

Mi amint belépünk anyósnál az ajtón 1,5 éves kislányom már integet,hogy mi mehetünk és onnantól csak a mama van.Az én szüleimet a nagy távolság miatt ritkán látja és most ott voltunk pár napot hát csak mama meg papa volt mi beszélhettünk neki amit akartunk nem érdekelte.Ha nincsenek nagyszülők a közelbe akkor persze csak mi vagyunk :)

2010. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináltok addig? csak ültök és nézitek?
2010. dec. 31. 22:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én olvasok:)

Ők játszanak, én meg addig mindig olyanokat csinálok, amire amúgy nincs időm.

2010. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem zavarna. Élvezném, hogy egy pár órát nem rajtam lóg a gyerek. Élvezné anyósom is, hogy egy kicsit megdögönyözheti a gyereket, meg a kicsi is, hogy csak rá figyel a papa meg a mama. Félre ne érts, imádom a fiamat de néha nem árt pihenni sem egy kicsit. Nálunk volt ilyen már. Nyáron lementünk anyósomékhoz és ilyenkor délután a mama és a papa játszott a csemetével, mi meg moziba mentünk végre kettesben apával, de volt olyan délután is, amikor csak szimplán kifeküdtünk napozni a kertbe. Mindenki jól érezte magát, akkor ebben most mi a rossz?
2010. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát a helyedben nem ülnék és nézném, hanem örülnék, hogy így szeretik egymást, és elmennék pár órára intézni a dolgaimat nyugiban. Már persze ha a mamának nem gond.

Nem is értem, mi azzal a gond, vagy miért zavar, hogy ennyire szereti a mamáját is.

2011. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az, ha elmegyünk valahova, csokit ad neki vagy teleitatja. Így nem tudjuk otthagyni nyugodt szivvel.
2011. jan. 1. 10:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi minden 2. hétvégén anyukáméknál vagyunk az egész hétvégére. De ha anyóséknál is vagyunk, egyfolytában a mamákat, papákat nyúzza. Én örülök neki, ilyenkor én pihenek, netezek.
2011. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem ezt. Nem lehet, hogy kicsit féltékeny vagy?


Ha a nagyszülőknél vagyunk a mi gyerekünknek sincs anya meg apa. A mamák és a tata kényezteti, azt játszanak, amit ő akar, mindig ráérnek. 13 hónapos múlt a fiunk.

Mi ennek nagyon örülünk, hiszen nem egy helyen lakunk, keveset találkoznak egyébként! Hagy kényeztessék!

A férjem végre anélkül ülhet le a gép elé, hogy valaki feszt kikapcsolná a gépet, én meg 3 oldalnál többet olvashatok a könyvemből.

Néha odajön a gyerkőc, megnéz bennünket, megvagyunk-e, odasimul, de már kotor vissza játszani.

2011. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát akkor üljetek ott és felügyeld. Jobbat nem tudok.

Mondjuk nem írtad mennyi idős a gyereked, de nem látok tragédiát sem a csokiban sem az itatásban, ami miatt, mint a rendőrők felügyelet alatt kéne tartani a mamát. De ha neked ez jó, akkor bámuld őket órákig.

2011. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!