Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom babát kapott...

2 éves kislányom babát kapott karácsonyra, hordozóval. Csináltunk neki ágyat, de mindig a hordozóban akarja altatni. Hogy értessem meg vele, hogy nem egészséges?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 22:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
84%
Az tuti hogy te sem a gyerekeden éled ki a bunkóságod. Legalábbis remélem, mert itt már megtetted, pedig nem kaptál bunkó válaszokat, csak őszntéket. Ha meg nem komoly a kérdés, amit olvass vissza hogy igenis leírtál akkor minek feltenni. Polgárpukkasztani? Vagy esetleg tudod milyen válaszokat várhatsz és így éled ki a flusztráltságodat hog elküldöd a válaszolót a fenébe? Mindenesetre jobb napokat a kedves babának, és remélem a lányod nem bízza rá a "nagyira" vagyis rád.
2010. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Szerintem meg igenis bunkóság itt sajnálkozni látatlanban. Ez nem őszinteség. Vagy ha annak érzed, hát az én kommentjeim őszintébbek, mint a ti sajnálatotok.

Egyébként meg mi bajod? Kettőnk közül te vagy frusztráltabb, már bocs. És neked is javaslom, olvasd el a mondataim, nem írtam olyat, amit te állítasz a komolyságról. Áh, de mindegy... teljesen mindegy, hogy az ember mire kíváncsi ezen a szerencsétlen oldalon, mindig belebotlik ilyen "őszinte", "megmondó", és "csakazértisbunkózomegysort" emberekbe, akiknek népes táborát gyarapítod. Engedd meg, hogy gratuláljak.

Fantáziál még, gyárts összeesküvés-elméleteket, mit bánom én... csak ne reménykedj hülyeségben.

2010. dec. 29. 18:53
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor csak annyit árulj el, hogy te komolyan kérdezed-e, hogy hogyan értesd meg a kétéves gyerekeddel, hogy egy JÁTÉKbabának egészségtelen a hordozóban aludni?
2010. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gondoltam komolyan, ezt a második válaszoló egyből kiszúrta.
2010. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
-m
2010. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen jobban tetszik neki a hordozó, mint a kiságy.
2010. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Hm, ha mosolyjelet teszek a kérdésem végére, akkor nem sajnálják meg a lányom?


Egyébként nem gondoltam se véresen komolyan, se viccesen. Átvillant az agyamon, hogy ha ezen az oldalon valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy hordozóban altatja a gyerekét, baj-e, akkor borítékolható, hogy valaki már szinte lenyomorékozza a gyerekét, mert az olyan káros hatással lesz rá, hogy atyaúristen...

Gondoltam egy merészet és megkérdeztem ezt úgy, ahogy fenn látható is. Én marha, nem gondoltam, bár gondolhattam volna, hogy kapok majd hideget-meleget. Jöttek is a "sajnálom a gyerekedet" típusú kedvesnek nem mondható (jóindulatúnak meg pláne) megjegyzések. A következő az lett volna (megjegyzem a másik nagy kedvencem ezen az oldalon) a "minek az ilyennek gyerek" ?

És mint a birkák, ahogy az egyik elkezdi, jön a másik is, persze a végén mindig a kérdező a bunkó, pedig őt nem bántotta senki. Nem a fenéket.


Nos, a lányom egyébként beteszi a hordozót az ágyba és úgy altatja, sőt, úgy is húzza magával, ággyal, hordozóval (pedig babakocsija is van). Édes nagyon, imádom.:)


Egyébként ez a válasz nagyon tetszett, sose gondolkodtam így ezen, de teljesen igaz: "A kicsi a hordozóval együtt kapta, ezért összekapcsolja a két dolgot, sokszor ezek már elválaszthatatlanok lesznek."

A másik meg: "Az tuti hogy te sem a gyerekeden éled ki a bunkóságod." Milyen igaz. :) Kár, hogy a többi mondatával kifordult önmagából a kedves válaszoló.


Nos ennyi, mindenki vonja le magának a tanulságot, további kellemest és BUÉK.

2010. dec. 29. 23:17
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jot rohogtem. :D
2010. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
76%
Jaj,ez erőltetett volt.
2010. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény.
2010. dec. 30. 12:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!