Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom babát kapott...

2 éves kislányom babát kapott karácsonyra, hordozóval. Csináltunk neki ágyat, de mindig a hordozóban akarja altatni. Hogy értessem meg vele, hogy nem egészséges?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 22:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

az igazi gyerekünk is a kocsiban hordozóban alszik ha utazunk, nem? mi baja?? semmi.

hagyd játszani ahogy akar. 2 éves....

2010. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%

:D

Szegény játék babának hogy fog majd fájni a szeme,ha kinyomja neki :DDD

2010. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

22:39 és 23:00, köszönjük, nem kér senki a sajnálatotokból. Kár volt válaszolnotok.


22:45 és 22:51, aranyosak vagytok. :)


A többieknek is köszönöm, akik igyekeztek nem bántó és bunkó hozzászólást írni.


A fenn említett két sajnálkozó pedig nézzen kicsit körül a saját háza tájékán, a fene nagy jóindulatotok a saját családotokon csapódik le, remélem időben észreveszitek és tudtok változtatni.


Utolsónak: Nem fogja kinyomni a szemét, mert nem egy agresszív típus, de örülök, hogy te is mosolyogsz, még ha butaságot is sikerült most írnod.:)

2010. dec. 29. 00:04
 14/42 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, hagyd, hogy a gyereked gyerek legyen! Ha leejti, ledobja a babát, akkor majd lelkiismeretfurdalást keltesz benne, mert megsérült a baba? Játszon úgy, ahogy az ő kis fantáziája vezérli.

A válaszokon pedig nem kell megsértődni, mert nagyon is jogosak. Egy két éves gyerektől olyan dolgot vársz, mintha felnőtt lenne. A játék nem arról szól, hogy tökéletesen éli egy felnőtt életét.

2010. dec. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz belőle koravént nevelni? Hadd maradjon GYEREK!
2010. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz agresszív gyereknek lennie,hogy kinyomja a szemét.
2010. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Hú, most komolyan ledöbbentem, mennyire egészségtelenül él a kb 15 babánk a házban! Vessző kosárban a többi játék között kell feküdniük, vagy napokat a polcon üldögélniük, van, amelyik az ágy alól kerül elő.....sőt, az a kettő, akikkel fürdés közben játszik a lányom, szegények meg is fulladnak minden este!


Jajj, jajj, jajj!

2010. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Hát igen, kedves utolsó. :)
2010. dec. 29. 09:53
 19/42 A kérdező kommentje:

05:40 nem sértődtem meg, nem tudom, ezt honnan veszed, amire én reagáltam, az az álsajnálkozás. Milyen jogosságról beszélsz?


Tudjátok, az a gáz, hogy halálosan komolyan veszitek a kérdést és a legtöbb "anya" egyből bebunkózik. Mondjuk inkább itt legyen paraszt, mint hogy otthon élje ki a gyerekén.

2010. dec. 29. 09:57
 20/42 anonim ***** válasza:
84%
De mi értelme volt ilyen kérdést kiírnod?
2010. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!