Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelitek a hisztiket,...

Hogy kezelitek a hisztiket, ha dacol a gyerek, illetve ha ordít hosszú ideig a fáradtságtól?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak is türelemmel.Talán énekelj neki.nálunk mindig bevált.
2010. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát először úgy,hogy nagy türelmet erőltetek magamra és megpróbálok a lelkére beszélni,és elterelni a figyelmét.Azután ha mégsem oldódik meg a gond akkor otthagyom,és elsétálok.Ha majd kiadta a mérgét,és lenyugodott akkor megkérdezem,hogy most már lefekszik-e.:)

A válasz igen szokott lenni.

(nem szeretem az értelmetlen nyöszörgést 3,5 éves)

2010. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A hisztivel nem foglalkozom, mintha nem is lenne.

A nemalvásból való fáradtság és sírás már nehezebb, elegem is van belőle. Kb 1 hónapja nem alszik 2,5 évesem délben, este 5-7-ige meg üvölt, hogy álmos. Fél 7-kor már fürdene... na ezek nehéz időszakok. EGy darabig hallgatom, próbálkozom, de ha nem megy, elküldöm a szobájába, hogy ordítson ott...

2010. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

nekem még csak 1,5 éves. Ha dili van a fáradtságtól, nem használ az ének, se semmi. Kéri a takaróját, betakarom, majd mégjobban vonyít, és kiabálja: nincs taki... és ez megy mindennel...

a dac: kér valamit, odaadom, majd kezdi: nem, nincs... ilyenkor leteszem távol tőle, és előbb utóbb úgyis megy utána...

a hiszti már nem is vészes, de ez a fáradtságos órákig ordítás elég kiborító :( mondjuk jól tűröm, kb az 1. órában, utána kezd elgurulni a gyógyszerem, de akkor is igyekszem nyugtatni magam, vígasztalom, stb...


azt nem tudom miért csinálja ezt a : nem, nincs "dolgot", tiszta önkínzás... :(

2010. dec. 21. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!