Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lázas gyermeketekhez kihívjáto...

Lázas gyermeketekhez kihívjátok a dokit, vagy elviszitek betegrendelésre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Elviszem az orvoshoz
2010. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 20. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én különc vagyok:) a barátnőm bármikor rendelőbe vitte a kicsit, mindig összeszedtek valami egyebet is. Én igy még nem jártam sosem a gyerekorvosnál. Státuszvizsgálatra is kijön simán, oltani is. Egyszer volt eddig annyira lázas, hogy kihívtam betegsèg miatt. 26 hónapos.
2010. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mi baja van, hogy mennyire lázas, és hogy mindkét gyerekem, vagy csak az egyik. (Egészségessel nem szívesen megyek be a betegrendelésre, és van, hogy úgy jön ki a lépés, hogy akkor mindkettőt vinnem kellene, de voltunk már így az elkülönítőben is...)

Ha nincs magas láza (39 alatt), akkor nem is viszem el feltétlenül. Általában minden láznál várok egy napot, hogy megnézzük, mi lesz belőle. Olyan is van, hogy telefonon beszélek a doktornővel, elmondom a tüneteket. Ő tudja, milyen aktuális vírusok vannak, arra meg ugyebár nem kell gyógyszer sem.

Szóval ez rugalmas, de volt már olyan, hogy kihívtam, főleg, amikor még nagy pocakkal voltam a picivel, vagy amikor újszülött volt a pici...

2010. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elviszem, nincs messze.
2010. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, az talán lemaradt, hogy nincs autónk, és bár 10 perc gyalog a doki, 2x is meggondolom, hogy sétáltassam-e a lázas gyereket...
2010. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam a doktornőt, elmondtam, mi a helyzet, mondta, hogy vigyem mindenképp, mert tüdőgyulladás-gyanús. A fertőző részen várjunk.


Átmentünk, naná, hogy egy bárányhimlős gyerek ült benn a váróban. És még nekem jegyzi meg a doktornő, hogy ezt jól összehoztuk (mármint mi szülők).

Holnap reggel megint kell vinnem, addig antibiotikum és lázcsillapítás.

2010. dec. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!