Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Összesen mennyi időt nézi a...

Összesen mennyi időt nézi a tévét egy nap alatt két év körüli gyereked?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az en lanyomat sem erdekli. amugy most nincs is hagyomanyos ertelemben vett TV musorunk. lejatszoba szoktam berakni neki a Halasz Judit Csiribiri koncertfelvetelt, azt inkabb hallgatja mint nezi, meg a Matuka meseit, de az sem koti meg le annyira hogy le tudjam merni mennyit bamulja a TV-t/nap.
2010. dec. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit flve irom a válaszomat,de megteszem .26 hónapos kislányom reggel kb 1 órát náz mesefilmet,azután délelőtt a séta után megint egy 40 percet,még kész nem lesz az ebéd.És délután nincsen tv-zés,de este még megnézi a Barátok Köztöt és utánna alszik.Viszont Őt nagyon lekötik a mesék,és ha hagynám,szerintem egész nap ott ülne a tv elött.(csak Dorát,és Fifit,na meg a Gyerekdalok,Mondókákat nézi)
2010. dec. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az enyém mindenevő: Dora, Diego, Ni hao Kai-lan, PB Mackó, Oswald, Barney a legnagyobb kedvencek. Pár órát nézi naponta. Alvá után Barney-t, meg reggel a Dora/Diego-kat
2010. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az én fiam is napi 2-3 alkalommal néz tévét 30-40 percig. Nagyon szereti, szóval ő is ott ülne egész nap, de erről nincs szó. Persze ő is csak aranyos/tanító meséket néz, és szerintem ezzel nincs is baj.


Köszi a válaszaitokat! :)

2010. dec. 16. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!