Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van most valami vírusos...

Van most valami vírusos hasmenéses járvány? Valaki beleesett?

Figyelt kérdés
A fiamnak vasárnap óta van hasmenése, nem akar enni, csak iszik. Nálatok milyen ételek váltak be ilyenkor?
2010. dec. 15. 11:49
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Az én fiam ma nem ment suliba,mert egész éjjel a wc-n ült szegényem.Nagymama gyerekorvos,amit nekünk mondott azt tanácsolnám neked is.Bő folyadék,2x1 Smecta,2X1 Bonolact,vagy normafluor.Ja és diéta,(főtt burgonya,rizs stb)Ez egy vírus..

Jobbulást!

2010. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és ne erőltesd az evést!A lényeg a folyadék!
2010. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én próbáltam ma hívni a gyerekorvosunkat, nem vette fel, smectától félek, nem szívesen adnám neki, mert egyébkét nagyon székrekedéses, és úgy tudom, nem javasolt adni székrekedéses kicsinek.
2010. dec. 15. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Bioköles, sinlac pép, főtt krumpli. Bár nem irtad, mekkora a gyerek... Mi ezeket adtuk nekik.
2010. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 hónapos:)
2010. dec. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!