Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után vagyunk...

Orrmandula műtét után vagyunk 1,5 héttel. Ma belázasodott délután. Holnap doki, de addig is: lehet hozzá köze?

Figyelt kérdés
semmi baja nincs..nem fájlal semmit, nem fojik az orra, nem köhög. Csak láz.
2010. dec. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Doki! Legkésőbb holnap. 2 hétig még köze van hozzá, tehát oda kell visszamenni.
2010. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na most jó ideges lettem..vajon mire utalhat. Az is lehet még ma fölhivom a dokit.
2010. dec. 13. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonálj az a biztos.
2010. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikuot szoktak adni ilyenkor. De hívd fel, h megnyugodj! Majd, írj, h mit mondott!
2010. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Fölhívtam már, miután ideírtam, mentem egy kört a házban és inkább telefonáltam. Azt mondta most van ilyen vírus ami lzzal jár más tünet nincs, de vigyem be holnap, meg ne aggódjak. Hát nagyon remélem igaza van! Köszi az érdeklődést!
2010. dec. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!