Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírusos torokgyulladással ki...

Vírusos torokgyulladással ki lehet menni levegőzni? 2 éves a gyerekem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem simán. jót tesz neki a friss levegő (már ha olyan hylen laktok, hogy friss)....én úgy vettem észre a kislányomon, ha beteg, hogy jobban érzi magát aokkal, ha kicsit kimegyünk, az is eltereli a figyelmét a bajáról, jobb mint a 4 fal közt nyűglődni.

2 éves a kislányom

2010. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van most, mind a kettőnknek. Mi kimegyünk.
2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesemnek is most van,amióta nem lázas,kiviszem,hagy fagyjanak meg a vírusok...
2010. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiamnak - igaz csak 10 hónapos - is ez volt a baja a héten, de mi kimentünk, mert a nagyot el kellett hozni az oviból. Csak tegnap nem voltunk kint, mert nálunk orkán erejű szél volt.

Szerencsére lázas már nem volt. Kell a friss levegő. Jobbulást!!!!

2010. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!