Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsisnéniknek szokás...

A bölcsisnéniknek szokás ajándékot adni? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

4. vagyok, aki kiakadt...


Megint csak írnom kell... :S


Kedves Bölcsis néni!


2 írásodban lenézően ecseteled, "hogy a szarkazmust érteni kell.... enélkül élvezhetetlen..."


Ott is és a 3. hozzászólásodban is úgy írsz, hogy mi kisembereknek fogalmunk sincs, hogy Csak hogy tudd, kollegák vagyunk, 12 éve dolgozom apróságokkal.


Tanult ember lévén ismerem a szarkazmus, az irónia, a cinizmus eszközét. Olyan környezetben élek és dolgozom, ahol ez nincs jelen.



To


2. és 3. hozzászólásodban is úgy írsz sértőhumorérzékemmel: Szóval a szarkazmust értem én, de nem tetszik!!!

Sőt képzeld, még az iróniát is értem! (Lehet azért, mert olyan ügyesen elmagyaráztad??? :S)


A gúnyolódást semmilyen, tehát sem egyenes sem ellentétes értelemben nem tartom szellemesnek. A MI szánkból pedig véleményem szerint ízléstelen!!!

Láttam én, hogy milyen hangulatjellel kísérted... Nem félreértettem, nem nem értettem, hanem irritál.

Ezt igyekeztem is az előző írásomban tudtul adni, hogy nem vagyunk egyformák.


Ha úgy gondoljátok emiatt egy "csöppnyi humorérzék" sem szorult belém, illetve bezzeg-ember vagyok, ám legyen.


Szánalmas, hogy csak ennyit látsz estére a napodból... pelenka, orrtörlés, szarkazmus okozta öröm.... áhhh.

2010. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjátok már abba!
2010. dec. 11. 10:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, elment e levelem, holott ezt ki akartam törölni:


"2. és 3. hozzászólásodban is úgy írsz sértőhumorérzékemmel:"


de rossz gombot nyomtam a billentyűzeten és elküldte ezt a sületlen mondatot.


Bocsi, csak akkor helyesbítek:


Mivel egyedül én írtam ellent Neked, mindkét hozzászólásodból értem én a nekem célzott lenéző kioktatásod és nem tetszik:


"Látszik, hogy lövésem sincs, milyen az élet egy óvodában"...

... "az érti a humort" és így tovább...


Nagyon tévedsz. Mint mondtam, nagyon is van "lövésem"... :S

És tudnék még reflektálni sok mindent, de nem teszem nem érdemes... :S :S :S


Az utolsó mondatom is törölném, a harmadik írásodban már érződik, hogy szereted is őket.

De sajnálom, ez előzőleg nem igazán jött át...


Elnézést kérek a kérdezőtől, de kikívánkozott.

2010. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én mint bölcsődés gyermek anyukája nem sértődtem meg a megjegyzéseden.Én értem a humort.

És a kérdésre válaszolva én fogok ajándékot adni mind a három gondozónéninek aki velük van.Egy illatgyertyát és egy üveg bort.

2010. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!