Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsisnéniknek szokás...

A bölcsisnéniknek szokás ajándékot adni? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem. De ha szeretnél adhatsz valami apróságot.

Inkább év végén szokás ballagáskor mikor befejezitek a bölcsit.

2010. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi adtunk annak idején névnapra, karácsonyra, húsvétra meg amikor befejezte a bölcsödét. Mivel a rokonságban van gondozónő, tudtam, hogy valamilyen szinten elvárják és jól is esik nekik, ha megajándékozod. Nem nagy dolgot kell adni-én pl fényképkeretet adtam, vagy albumot, karácsonyra mécsest. A lényeg a megemlékezés volt.
2010. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi ma peldaul ferrero bonbont kaptunk, nem szamitottunk ra, es majdnem megcsokoltuk az anyukat, mert lassuk be, a sikito, ordito, taknyos kis tomeget konnyebb elviselni egy adag boldogsag hormon novelo csokival:))))
2010. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Elnézést az offért...

De ez a "sikító, ordító taknyos kis tömeget... ELVISELNI" ??? egy kicsit mellen szúrt... főleg bölcsis néni szájából...

Ilyet viccből sem írunk, gratulálok az elhivatottságodhoz kedves 3. hozzászóló!


A kérdésre: Hogy szoktak-e ajándékot adni, azt nem tudom... de én fogok adni, azt tudom.

Ha egy óvó- illetve tanító néninek szokás, akkor a bölcsis néniknek is ugyanúgy illene, hisz ők is ugyanúgy a gyerekeinkkel foglalkoznak. (Már amelyik, ugye...)

2010. dec. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szerintem akinek van egy csöpp humorérzéke, az jót mosolygott a bölcsisnéni beírásán. :)

Az én kisfiam most kezdte a bölcsit, és két évig lesz itt. Nagyon elégedettek vagyunk a gondozónénikkel, és biztosan adunk nekik valami apróságot. Nekem közben a karácsonyfadísz jutott eszembe, azt még használni is tudják, és tényleg apróság. De lehet, hogy egy kis csokit is hozzácsapunk. ;)) Köszi a tippeket!

2010. dec. 10. 07:56
 6/14 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Muszáj írnom megint! :)

Csak azért írok, mert nem én pontoztam le a 3. válaszolót!


Úgy érzem van humorérzékem, csak ezt egy kicsit morbidnak tartottam. (Illetve tartom továbbra is.)

De a nézetbeli különbségek miatt sosem húzok le senkit. Ahány ház annyi szokás.


Szóval nem akartam tüzet szítani, csak tényleg szíven ütött.

Mindannyiatoknak Kellemes Ünnepeket!

2010. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ooooooo! A harmadik vagyok, senkut nem akartam en mellbe vagni, a szarkazmust meg erteni kell, anelkul tenyleg elvezhetetlen. Egyebkent azert babysittelek ebben a szent pillanatban is, mert ki nem allhatom a gyerekeket (ujfenn ironia, aki nem ertene). A bezzeg anyak, es a felhaborodokat nagyon szivesen latom egy napra, csatlakozzanak hozzam, estere mar csak a humor segit, mire 50 pelenkat kicserelsz, 1000 meg egyszer orrot torolsz, konnyeket szaritasz, es mindezt ugy, hogy valaki biztosan sikit a fuledbe ;)
2010. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én most nagyon büszke vagyok magamra:) Olyan ajándékot tudok adni nekik amit senki más. Időben sikerült befejeznem a két futót amit nekik hímeztem. Így saját készítésű dologgal lephetem meg őket.

Hiszen amit ők csinálnak a gyerekeinkkel az is szívből jön ezt igazán csak szívből jövő ajándékkal lehet megköszönni. ( Lehet ez nem saját készítésű is:)

2010. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Bölcsis Gondozó néni:)

Szarkazmus ide vagy oda a mondandódból süt, ohgy amit a kölökről mondasz komolyan gondolod. Felteszem már nem 3 éve vagy a pályán, mint a sógornőm óvónőként. Ő bödöskölköknek hívja az ovisait és komolyan gondolja. Te inkább elfáradhattál az életed során. Sok gyereket gondozhattál.

Csak szívből merem remélni ,ohgy nm így állsz hozzájuk.


Nekünk két arany gondozó nénink van: 20 éve a pályán és még egyszer sem törtek ki így.. pedig magánemberként is ismerem őket.

2010. dec. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ujra 3. 26 eves vagyok. Nem vagyok elfaradva, es nem is akarok en itt mentegetozni. A taknyos-visito , nos igen, nem a legelfogadottabb modja a viccelodesnek, de lassuk be, igaz. De en imadom ezeket a kis taknyosokat, akik sikitanak, nyugoskodnek, megeszik a festeket, kismajomkent csimpaszkodnak ram, lehanynak, lepisilnek, lekakilnak... vagy ha olyanjuk van, a ket pottom kezuk koze fogjak az arcomat es ugy csokolnak homlokon masfel evesen.

Nem is tudom, melyik valaszolo irta, nagyon banto akart lenni, vagy epp o volt nagyon megbantva, de latszott, hogy lovese sincs milyen az elet egy ovodaban, en eleg sok ovo- es bolcsis nenit ismerek, hat van akitol meg en is felek :) Na o nem hivja taknyosoknak oket (le sem irom a felhaborodasok utan, mik forognak meg kozszajon), de nem is szeretnem, ha engem allitana sarokba.

En, aki hempergek veluk a foldon, olelem oket, amig el nem alszanak, vagy le sem teszem, ha betegek (mert eljen az olyan anya, aki behozza akkor is, mikor a kicsi masfel eves fetreng a laztol :S), en ugy erzem, nekem jogom van neha le kis taknyosozni oket, csak ugy szeretetbol.

Aki meg nem ismer, nem haragszom, nyugodtan sertodjon meg, lazadjon fel, szive joga, akik ismernek, vagy tenyleg ateltek mar hasonlot, amit egy kisgyerek gondozo (20-21 totyogo napi 9 oran at, es meg este is mosolyogsz), az igen is megerti a humort a csoki es a sikito gyerek kozti osszefuggesben.

Egyebkent szegeny kerdezonek, mert nem sok valaszt kap a sajat kerdesere, mi itt erkolcsi vitat vivunk. Megint sutit kaptunk egy anyukatol, ha ez igy megy tovabb, el fogunk gurulni, mert nagyon finomatak hoznak. Bar ujfennt megemlitnem, nem varjuk el. De en peldaul orulnek (mar ha nagyon adni akarna valaki) egy rajznak, amit a kicsi csinalt, es rajta van a fenykepe, ugy sosem felejtenem el, meg 20 ev mulva sem:))

2010. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!