Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! A saját csemetéteket...

Anyukák! A saját csemetéteket bíznátok babysitter-re? Mennyire szokás ez Magyaroroszágon?

Figyelt kérdés
Óvónő leszek, és úgy gondoltam, hogy az egyetem mellett vállalok babysitteri állást és kíváncsi vagyok, hogy mekkora az esély a sikerre :)
2010. dec. 5. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rád bízná a gyerekét, de ezt a luxust, hogy bébiszittert fogadnak, csak a gazdag családok engedhetik meg maguknak.
2010. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor kicsik voltak a gyerekeim, néhányszor kénytelen voltam bébiszitter hívni, amikor hivatalos ügyeket kellett intéznem és végképp nem tudtam a gyerekeket magammal cipelni...


Szerintem van erre kereslet, ha képzett bébiszitter vagy és irodán keresztül közvetítenek ki!

(Én is irodát kerestem és onnan kértem bébiszittert, nem csak úgy egy kósza hirdetésből.)


Sok családban gond, kire bízzák a gyerekeket délután, este, hétvégén...

2010. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lenne kereslet bőven, de az a tapasztalatom hogy sokszor nagyon magas órabért kérnek a szitterek, még szakképzettség nélkül is, majd mivel így nem kapnak megbízást, inkább nem vállalnak munkát, mint hogy engedjenek az árból. A kevés nagyon gazdag ügyfelet próbálják megcsípni, pedig a középosztályban jóval nagyobb kereslet lenne. Kicsit alacsonyabb órabérért tömegesen lenne megbízás, több pénzt lehetne keresni mint egy-egy gazdag családdal, ráadásul a kockázat is kisebb, mert ha az egyik munka megszűnik még mindig ott a másik x család. Szóval jó üzletpolitikával szerintem sikeres lehetsz! Jó ötlet hogy jelentkezz be irodához, én is így kerestem anno. Sok sikert kívánok!
2010. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen, meg is teszem. Néha elmegyünk bulizni 3 gyerek mellől is, lefektetjük őket és akkor indulunk, tehát munka semmi, de azért valaki csak kell maradjon a házban :-)

Nem tudom, mi benne a luxus, a miénk 500 Ft-ot kér óránként, nappal is, amikor két kicsire kell vigyáznia. NEkem ennyit simán megér.

A családi napközibe 600 Ft/fő, tehát 1200 Ft/h-ról indulnék, ha oda vinném őket, a baby sitter meg házhoz jön ennyiért...

2010. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az 500 Ft jó ár. Én eddig csak magasabb árakról hallottam. És szerintem is lenne rá kereslet!
2010. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-600 Ft szerintem is jó ár, így sok megrendelés bejöhetne. Akikkel én találkoztam 1000 Ft-óráról indultak. Pedig semmi extra igényem nem volt, pl. idegennyelv vagy extra szakképzettség, semmi. És vicc de egyikőjüknek sem volt munkája, tehát nem az volt hogy válogathattak az ügyfelek között. Mi Bp-en élünk egyébként, lehet hogy ettől is függ.
2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én szegedi vagyok, itt is remélem nagy lesz a kereslet... A hirdetést 450 ft-os órabérrel írtam ki... Így már több reményem van a dologban :)
2010. dec. 7. 01:03
 8/8 anonim ***** válasza:
De kár hogy nem pesti vagy!!! ;D Sok sikert kívánok még egyszer!
2010. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!