Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért bolondult meg a babysitt...

Miért bolondult meg a babysitter, mert az ovis fiúra szoknyát adott?

Figyelt kérdés
Egy hete jött haza Londonból. Ott ilyen hülyeséget oktatnak nekik? Ez a gender liberális szar is onnét ered?
2011. aug. 26. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

képet!


milyne szoknyát?


mióta babysitter nálatok?

2011. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyon haza akart jönni Londonból, más okot nem látok arra miért öltöztetnél szoknyába egy fiút...
2011. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a viselkedese akkor keress szerintem masik szemelyt. Felesleges analizlagatni, hogy megbolondult-e vagy sem es miert. Ha ugy erzed ez neked nem felel meg szerintem kuld el. Gender liberalisz szerintem Magyarorszagra is ervenyes. :) Azt jelenti, hogy a ferfiak egyelo ranguak a nokkel, nincs megkulomboztetes. Szerintem az arab orszagokba meg a muszlim orszagokba van inkabb ezzel gond, ahol a nok el vannak nyomva. Europan belul mindenhol gender liberalisz van. :) Na, jo a torokoknel lehet nem.
2011. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tavasszal volt két hétig egy egyetemista lány babysitter, s az ikerfiúkat lányruhába öltöztette. Elég gyorsan megváltunk tőle.
2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Buapestre járok pedagógiára és látom mennyire erőltetik a gender nevelést. Az egyik oktatóm kifejezetten harcol azért, hogy a fiúk gyermekkorukban kipróbálhassák a szoknyát. Az is lehet hogy a lánya neki?! :DDD
2011. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 14:30

tavasszal volt már nálunk besegíteni és most nyárra kiment két hónapra a barátnőjéhez, majd abban állapodtunk meg, hogy ha visszajön, akkor tovább foglalkoztatjuk

De így én nem akarom!! Virágmintás szoknyát ad rá és abban viszi le a parkba játszani. A nagyobb nővére ruháitól már régen meg akartunk válni, sajnos a nyakunkon maradt. Nem tudom, hogy mert egyáltalán a ruhás zsákokban keresgélni? Játékból is durva, nemhogy utcára.

2011. aug. 26. 16:28
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Egyre gyakrabban előkerülnek hasonló kérdések, egyre inkább úgy érzem, kezdek begyöpösödni. Gyöp ide, gyöp oda, én nem adnék egy fiúra se szoknyát, maximum poénból, de semmiképp sem utcára. Lehet, hogy én le vagyok maradva, de nálunk az a szokás, hogy a kisfúkat fiúnak, a kislányokat meg lánynak nevelik. Lehet egy fiúnak is babázni, egy lánynak is autózni, de egy fiú szoknyában az perverz dolog.
2011. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem nagyon hallottam még hasonlóról a környezetemben, de még a hideg is kirázna ha meglátnék egy kisfiút szoknyában. Egy fiú legyen fiú, egy lány pedig lány. Nekem már attól is rossz gondolataim támadnak, amikor a lányom fiú unokatestvére az udvaron mindig a rózsaszín biciklit válassza a kék helyett, pedig ő még csak 3 éves, fogalma sincs erről az egészről.

Én a helyedbe úgy elküldeném azt a csajt, öltöztesse a majd saját gyerekét lánynak, ne az enyémet.

Hova fejlődik a világ, ránk erőltetik ezt a marhaságot is, és a vége majd az lesz hogy aki nem akar szoknyát adni a fiára, arra ráküldik a gyámhivatalt, mert nem neveli megfelelően.

2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
dúúúrva! van egy két lányos póló meg rugdalódzó kisfiam ruhái között, de nem szoknyák, és pont azokkal a holmikkal vagyok úgy h nekem aztán teljesen mindegy mibe "nyalja" fel a padlót,összemocskolni jók, utcára viszont rá nem adnám....
2011. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet h Londonban szedte fel, nagyon züllött hely. Én vigyáztam ott 2 családnál is gyerekre, rettenetesek voltak a szülők, mondjuk nem gender gondok voltak.
2011. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!