Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelnéd, ha az óvónéni...

Hogy kezelnéd, ha az óvónéni fölöslegesen piszkálná értelmetlen dolgokért a gyermekedet?

Figyelt kérdés
Kifejezetten rosszindulatú vele.
2010. nov. 30. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
beszélj a vezetővel is és ha nem változik akkor sem semmi, akkor beszélj a többi szülővel, biztos, hogy nem csak a te kislányoddal csinálja ezt az óvónő. ha úgy sem érsz el változást, hívhatsz ki a nevelési tanácsadóból pszichológust is, megfigyelőt vagy átviheted másik oviba, csoportba is. szerintem nem szabad tűrnöd.
2010. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynám annyiban a dolgot, de a csoportból talán nem venném ki. Amúgy óvodafüggő is a dolog, már amennyiben be van vonva a vezető. Ahol anya dolgozott és ilyen panasz érkezett volna rá (sose volt ilyen:), akkor keményen elbeszélgetett volna vele a vezető. A gyerekkel is megpróbálnám lazán megbeszélni, hogy vannak ilyen felnőttek: egyik kedvesebb, másik kevésbé..Áhh, nehéz. Velem is voltak szemetek az ovónők (mielőtt az anya ovijába jártam volna), ekkor kiscsoportos voltam és a mai napig emlékszem dolgokra. De nem trauma, csak rossz emlék és kész. Úúúútálatos óvónénik sajnos vannak :((
2010. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én megkérdezném az óvónőt, hogy a sajátjaival is bánik/bánt-e? ha látod a szemén, hogy igen, mert neki ez a természetes, akkor vedd ki (például kikéri magán, felháborodik). ha mégis úgy ítéled meg, hogy inkább szégyenkezik, akkor próbáld meg tisztázni a helyzetet.
2010. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Neked is csak azt tudom írni figylej oda!

[link]

2010. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Uh, az utolsó - sajnos - nagyon találó...

Köszönöm a tanácsokat.

2010. dec. 16. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!