Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy magyarázzam el 17 hónapos...

Hogy magyarázzam el 17 hónapos kislányomnak, hogy ne pakolja ki a komódot?

Figyelt kérdés

Napjában kb. 5x pakolja ki 6 fiókos komódból a ruháit.

Egyszerűen hiába szólok rá, hogy nem szabad, ne szedje ki meg sem hallja.

Ha odamegyek hozzá, az sem érdekli folytatja pakolást.

És csak hajtogatja, hogy miket lát a pólókon (cica, boci, baba, kutya...). Ennek persze örülök, de kinek van energiája naponta többször újrahajtogatni egy szekrénnyi ruhát...


Ha van valami jól be vált módszer, ötlet szívesen venném..


köszi a válaszokat.


2009. jan. 15. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd a jó oldalát a dolognak: a Kisgyerek játszik, tehát tanul. Ez már szuper. Felismeri és megnevezi az állatokat! Remek! Tudom, hogy sokszor bosszantó a dolog, én is néha mérgelődtem emiatt.De!Most, 3 éves a Kislányom, Ő maga pakolja be a ruháit, szépen rendben. Minden kényszer nélkül. Meg hát a Kislány most tanulja azokat a viselkedésformákat, amiket Tőled lát, és amiket leutánoz. Megoldás lehet, ha biztosítasz Neki egy fiókot,az Ő babájának a ruháinak, amiket ezerszer is átpakolhat. Sok sikert, türelmet kívánok! Üdv.: o.

2009. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!