Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a 27 hónapos nagylányommal egy szobába tegyük a kistesót?

Figyelt kérdés
Nem is annyira az érdekel,hogy felébred-e majd a nagy ha a kicsi sír,mert szerencsére ha ő elaludt,ágyút is dörgethetnek mellette.Hanem az,hogy esetleg nem "bántja-e" majd valahogy?Nyilván nem direkt csak mivel még kicsi és nem tudja,hogy mit szabad egy kicsivel és mit nem.Idővel ez nyilván kialakul de a kezdetekben?Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!
2010. nov. 22. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos saját tapasztalatom nincsen de mi is pont ennyi korkülömbséggel tesszük egybe a tesókat. Nem hinném hogy bántaná a nagy a kicsit. Meg ugyis hallod ha felkel valamelyik.
2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

23 hós a lányom, 3 hetes a kisebbik lányom. A nagy nem bántja a kicsit, emiatt lehetne őket egy szobába tenni. Szintén extra jó alvó, viszont a kicsi sírására, nyögésére, szusszanására egyből felriad. Épp most is itt ül az ölemben, mert a kicsi nyafogott valamiért, és fél óra alvás után felébredt, pedig nappal szokott aludni 2-2,5 órát. Már nem tudom visszaaltatni.

És olyan jó alvó volt, hogy nem gondoltam volna, hogy egy kis nyafogásra majd fel fog riadni :(

Szerintem amíg ébred éjjel a kicsi, addig ne rakd őket egybe, vagy legalább 1 hónapig ne. Addig is meglátod, hogy mit csinál vele, bántja vagy nem foglalkozik vele.

Remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Hát,igen,akkor lehet,hogy ezt is majd átgondoljuk,nem gondoltam erre amit írtál,hogy megváltozhat a nagy alvása,de persze benne van a pakliban.Köszi mégegyszer és azért várok még tapasztalatokat!

2010. nov. 22. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se tedd egy szobáb vele. Azért ő is izgatott, hogy ott a kistesó és szerintem rá fog ébredni. És persze nem tudhatod mennyire lesz hasfájós, sírós a kistesó. Szerintem könnyebb lesz úgy neked is ha legalább az egyik apróság kipihenni magát és nem lesz nyűgös.
2010. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném még őket egy szobába.Ráér az még később is.Az sem jó ha a nagy nem tudja kipihenni magát.
2010. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!