Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig fürödhetünk együtt?

Meddig fürödhetünk együtt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Tavaly nyáron adatott meg a lehetőség, hogy olyan házba költözzünk, ahol nagy fürdőszoba és nagy sarokkád van. Ebbe a nagy kádba együtt is belefér a család. Apa, a fiúnk és én. Nagyon szeretünk együtt pancsolni. Az a kérdés, hogy ez meddig "normális" ? Egy anya-fiú kapcsolatban ez meddig egészséges?
2010. nov. 12. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Kb. 4 éves korig.
2010. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem addig, amíg mindenkinek jó így! Nincs életkorhoz kötve.

Szerintem előbb utóbb a kisfiúnak lesz "ciki", de amíg így mindenkinek jó, ne félj semmitől.

2010. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor egyenlőre még nem "ciki"? Van, hogy kicsit félve mondom el ha szóba kerül a fürdés, mert volt már olyan aki ennek hallatán, úgy nézett rám , mint valami UFO-ra. "Miért ülök egy kádba a gyerekkel?" - a szeméből ezt olvastam ki.
2010. nov. 12. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem érezni fogjátok, é s a hely is szűk lesz előbb-utóbb. Magától megoldódik. Nem kell mindenkinek megértenie, van, aki szégyellős.
2010. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még egy darabig nyugodtan:-))))
2010. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én még együtt fürdök 2 éves kislányommal, persze nem mindig, de szereti. Míg elférünk igy lesz.

Barátnőm kisfia 6 évesen még együtt fürdik az apukájával, na az már tulzás....

Én is találkoztam olyannal, aki eleve ellenzi az együttfürdést, de mi szeretjük.

2010. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SAJÁT vélemény! Én nem vagyok híve ennek. Soha nem fürdött egyikünkkel sem. Ahogy anya és apa nem fürdik együtt, úgy a gyerek se a szülővel. A fürdőszobában tisztálkodunk, pancsolni majd nyáron a kertben vagy a strandon.
2010. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondom én is, hogy ez nincs korhoz kötve. Ameddig valakinek ez nem kényelmetlen.
2010. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát nálunk anya és apa is szokott együtt fürödni...:)
2010. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, egyébként néha mi is fürödtünk együtt a párommal mielőtt a kisfiam született, igaz csak zuhanyoztunk... tisztálkodásra való elsősorban a fürdőszoba.. de azért akinek van némi fantáziája:)

A kisfiúnknak pedig egyenlőre inkább még játék a fürdés ... nem azért akar fürödni, mert annyira izzadt és koszos.:)

2010. nov. 16. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!