Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tartod hasznosnak az...

Mennyire tartod hasznosnak az esernyőkocsit? Gyermeked elmarad benne? Mikor használod?

Figyelt kérdés

Kislányom másfél éves,és a sport babakocsit már nem használjuk,az macerás,és így egy ideje mindenhol jön gyalog vagy hozom.

Sajnos,az utóbbi időben tépi ki a kezét a kezemből,és olykor egy kínlódás bárhová menni.


Gondoltam,beszerzek egy esernyőkocsit.

Mire figyeljek?

Kell az?

Jó az?


2010. nov. 10. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, aki kétségbe vontad, hogy hálós az esernyőkocsi, nem akarok veszekedni, de attól, hogy te még nem láttál, létezik.

Pl. itt van, tessék:

[link]


A miénk is ilyen.

2010. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez az első amin látok kosarat - én is biziben láttam még eddig ilyet.


Köszi!

2010. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor körülnézek.

2010. nov. 10. 13:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Jól nézd meg, hogy mit veszel!

Van az a fajta esernyőkocsi, aminek ropi a váza, ne4m megy el a hóban és kb. olyan mint a kislányok játék babakocsija. Na ez tényleg csak azért jó, mert könnyű, de amúgy...

És vannak a masszívabb, szintén könnyű típusok, amit könnyebb irányítani, viszont ezek nyilván drágábbak.

2010. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha van sportkocsid, tök felesleges venni esernyőkocsit.

Nekem van, szeretem, gyerekeim is imádják.

Lányom 20 hós kora óta sétál, neki nem kell, a kicsit meg fél évesen tettem át az esernyőbe.

2010. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!