Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi helyes szerintetek? 2éves...

Mi helyes szerintetek? 2éves kislánnyal az apuka melyik wc-be menjen nyilvános helyen? Nöi vagy férfi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Egyikbe se. A nyilvános wc-n mindenfélét el lehet kapni, én sem mennék be, a gyerekemet meg főleg nem vinném egy ilyenbe, inkább keresnék egy félreeső bokrot.
2010. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a férfi mosdóba. Ha anyuka visz 2 éves kisfiút akkor pedig a női mosdóba.
2010. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

A férfi mégsem mehet be a női mosdóba.

A féribe, de lehet felvenném, és óvatosan mennék, majd sietve, nehogy olyat lásson a kislány, amit nem kéne. Be egy fülkébe, pisi és gyorsan ki.

Anya a kisfiúval egyértelműen a lányba.

2010. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy az utolsó is írta!
2010. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Hű, ez jó kérdés. Hát egy normális felfogású társadalomban az mondanám, hogy a nőibe. Már csak azért is, mert a wc fülkéken kívül semmit nem láthat egy férfi. Kivül ugye csak kezet mosunk, és felöltözve tesszük ezt. A fülkébe meg úgysem lát be. Mi van abban, ha bemegy egy férfi egy kislánnyal és megpisilteti?

A férfi wc viszont ugye inkább fakkokból áll. Ott azért a kislány akarva akaratlanul láthat valamit, hozhatja kellemetlen helyzetbe az apukát.


Én speciel ebben a szituban ki se akadnék a pasin a női wc-ben. Sajnos vannak nők akik nem így látják, és jajj annak a férinak aki beteszi a lábát.


Így tényleg marad a bokor. Bár mondom, nem hiszem, hogy ez a legjobb megoldás.

2010. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha a férjem viszi a lányunkat, akkor a férfi WC-be mennek (és ez mostanában gyakori, mivel én kismami vagyok, így nehezen emelgetem). Nem ültetjük rá sosem a WC-re ilyen helyeken,és nem keresgélünk az üzletközpontok közepén bokrokat :-)!
2010. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
A nőibe szerintem. A kislány miatt. Apa meg jó hangosan bekopog, szólhat is, hogy Szabad? és aki ferdén néz rá, az menjen máshova pisilni. Pont a gyereket nem vinném férfi vécébe.
2010. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudtam, hogy nyilvános wc csak, és kizárólag az üzletközpontokban található, ahol tényleg nincs lehetőség egy félreeső bokros helyet találni. Ez nem volt a kérdésben. Voltatok már például buszpályaudvaron? Vagy bevinnéd olyanba, ami le van sz@rv@, és csak az lenne a gond, hogy apuka megy a női wc-be?
2010. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Én meg azt mondom, a nőibe.

Nem is értem. Én biztos nem szólnék soha egy apukára sem a női mosdóban, ha behozza a kislányát. Jajj, ugyan már, mégis mit csinálna, kukkolna?

Nekem 2 kislányom van, sosem engedném a férfi wc-be őket. (Amúgy, ha lehet, én se viszem be semmilyen nyilvánosba őket de ha menni kell, akkor nincs mese. Ja, és télen, mínusz 10 fokban a bokor sem megoldás)

2010. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!