Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is előfordul, hogy 2...

Másnál is előfordul, hogy 2 év körüli gyermeke elkezd hisztizni a semmi miatt? Ma pl.3-szor fordult elő, hogy kisfiam egyik pillanatról a másikra lefeküdt a földre és sírt.

Figyelt kérdés
Nem bántottam.Nem fájt semmije, mert kérdeztem.Mitől lehet?
2010. nov. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha ... a lányom tegnap. Nem akart sapkát próbálni mert akartam neki venni egyet hogy legyen váltásban egy plusz.

fel akartam húzni a fejére mondta hogy ne ne ne aztán elvágódott és visitott mint a fába szorult féreg.

2010. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja : DACKORSZAK!!!!
2010. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyen nálunk is van, de olyan pl., hogy lefekszik,pedig senki még a környezetében sincs?
2010. nov. 4. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha a saját tehetetlenségük miatt hisztiznek pl ügyetlenek még valamihez amit nagyon akarnak v. nem tudják megértetni magukat - főleg akik nem beszélnek.-
2010. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt szeretné, hogy menj oda hozzá, játssz vele, de nem akar szólni, arra vár, hogy odamégy. Aztán hisztizik, de nem mondja meg, mert azt akarja, hogy kitaláld. Ismerős, ezek megrögzültek bennem. 14/f
2013. jan. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!