Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Észre vettem a kisfiamnál,...

Észre vettem a kisfiamnál, hogy a köldöke felett van egy kis csomó, de csak akkor tapintható ki, amikor sír. Egyébkén nem lehet észre venni. Ha nyugalomban van, mintha eltűnne. Megnyomkodom és akkor nincs ott. Mi lehet ez? 1 éves

Figyelt kérdés

tegnap 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Doki mit mondott?

Én sérvre tippelnék, de az én fiamnak is volt pici korában, és azt mondta a gyerekorvos, hogy nem gond, majd valószínűleg visszahízódik, azóta nem tapasztaltam.

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, orvos lesz ebből a dologból. Mindenképp látnia kell. De gondoltam addig is megkérdezem, hátha tud valaki valami okosat. 🙂

Köszi a válaszod.

tegnap 22:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi az eleje le maradt. Ma vettem észre ezt a dudort délután. Doki nem látta, de fogja, mert nem hagyom annyiban.
tegnap 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Köldöksérv. Ki fogja nőni, ez majdnem teljesen biztos :)
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!