Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az orvos a kréta rendszerbe...

Az orvos a kréta rendszerbe töltötte fel az igazolást ,de nem tudom hogyan müködik . Onnan hogyan töltöm le ?

Figyelt kérdés
Az ovi e-mail címére kéne küldenem ,de nem értek a krétához 🫤
ma 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem működik a rendszer. Az óvodák sem férnek hozzá. Épp ezért az orvosnak papír alapon kéne kiadni az igazolást
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ovishoz nem értek, de az egyik iskolásomnak a krétába küldte az orvos. Egy üzenetet kaptam, hogy igazolták, de ezt letölteni nem lehet, nem olyan igazolás-forma a kinézete, ha érted. Ezzel automatikusan igazolva van a hiányzás, nem kell küldeni sehova.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felrakta a krétába az ovisomnak, de elküldte a biztonság kedvéért emailba is, ha a kréta nem működne. Hívd fel a dokit vagy írj neki emailt, hogy küldje át neked is, mert emailban kéri az óvoda.
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk iskolás már, de a doki elküldte a krétába és az iskola leigazolta. Mi szülők semmit nem kaptunk róla.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit nem kell csinálni, az orvos teszi fel, az ovi, iskola kapja meg
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Az igazából csak egy pipa, amit az orvos állít be, hogy igazolva van a hiányzás, nem feltölt egy doksit, amit a tanár vagy te le tudsz tölteni. Ha kell küldened is, kérned kell újat.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk is e-mailben kérték, viszont az orvos azt mondta, hogy nem működik az ovis Kréta egyenlőre, így meg kaptam papír alapon illetve jeleztem az ovinak is, hogy csak így tudom az igazolást hozni.

A sulis az működött, fel is lőtték a Krétába.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az orvos elvileg eeszt-be tölti fel, és onnan megy a krétába, legalábbis így írta a köremailben. Egyszer kértem igazolást, nem reagált rá semmit, szóval az is lehet, hogy nem jutott el odáig, de én eeszt-ben nem találtam semmit. Az óvodában pedig nem működik még a kréta, a vezető helyettes mondta, úgyhogy én igazoltam a gyereknek azt a napot.

Az orvos viszont nem ad papíron/emailben igazolást, csak bölcsiseknek, erről az elmúlt egy hónapban már több emailt küldött.

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha feltölti a krétába, neked azzal teendőd nincs. Azt az ovi láaja.

Viszont működik-e?

Nálunk kifejezetten kérik, hogy papír alapú igazolást vigyünk, mert a kréta még mindig használhatatlan.

.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!