Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves gyerek mennyire...

Egy 4 éves gyerek mennyire játszik el egyedül?

Figyelt kérdés
Lehet már csinálni tőle a házimunkát vagy főzni?
ma 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Tejlesen a gyerek habitusától függ. 7-es azért van lepontozva, mert azt hiszi rajta múlt, hogy könnyű természetű gyerekei vannak.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

2 évestől is lehet, sőt a 1.5 évesem is elvolt már magában.

Szoktatás kérdése. Jó tudom moderanyuk szerint nem. De azért igen.

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom amúgy-van aki évekig nem főz? Meg évekig nem csinál házimunkát? Akkor mit csináltok meredten nézitek a gyereket egész nap, helikopter üzzemmódban? Ja meg közben nyomjátok a telót. Mindegy csak nevelni ne kellljen.
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 szórakoztatják a gyereket, a nyomában vannak, ja meg játszótereznek reggel héttől délig, kettőtől este hétig

A köztes időben meg esetleg megfőznek valami könnyű ételt, majd leülnek sorozatozni 🤣

És ettől ők a jó anyák mert nevelik a gyereket

Utána pedig panaszkodnak, hogy a gyerek nincs el egyedül két percig

De persze a gyerek természetétol függ ez, nem attól, hogy állandóan a gyerek seggében van anyuci, nehogy unatkozzon szegény Ödönke akár két percig is

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Köszi de nagyon sok energia és idő van a gyerekeim nevelésében, tanításában.

Igen mindent meg tudtam/tudok mellettük illetve inkább VELÜK csinálni.

Ka hogy 2-3-szor annyi időbe telik? Igen de így tanulnak.

Hogy nem mentünk naponta kétszer játszótérre meg heti ötször babaklubba? Nem, mentünk naponta-kétnaponta játszótérre meg heti kétszer ilyen olyan programra de friss étel volt (van) mindig itthon nem menü és nem takarítónő jár hozzám hanem együtt csinálunk mindent.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem.egyik sem csinal egyedul semmit. 10 es 4 eves. Nem.jatszanak egyutt csak ha verik utik egymast. Nekem kell felvaltva leulni tanulni es jatszani is veluk,semmit nem tudok megcsinalni. Hetvegen takaritok addig egyedul vannak az udvaron,meg az utcan a tobbi gyerekkel, mert maskepp nem megy. A nagy vigyaz a kicsire. Ugy ahogy. Maskepp se takaritani,se fozni nem tudok. Nekem egyrem ez az egesz gyerekneveles. En a csecsemokort szerettem csak,amig ott maradt ahova raktam.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15 hiába mondod, azt fogják mondani, hogy a gyerektől függ nem a neveléseden.

Ami egy orbitális hülyeség szerintem.

ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!