Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiú gyereknek ha...

5 éves fiú gyereknek ha megváltoztattom a nevét egy másra el tudja felejteni a régit meg tudja ezt szokni?

Figyelt kérdés
Még nem jár oviba csak most fog nem sokára.

tegnap 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, ez sajnos nem igaz. A név az az identitás része, nem csak egy funkcionális dolog. Örökbefogadott gyerekeknél sem javasolják.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnéd ezt? Amúgy nagyon-nagyon régen késő, ahogy írták, a név az identitásunk része. Én nem szeretem az enyémet egyáltalán, de semmiképpen nem változtatnám meg mégse, mert ez vagyok én. Ettől még boldog vagyok, semmit nem befolyásol az életemben a keresztnevem.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11: Én is tudom, hogy az identitás része, de nem okoz hatalmas problémát, ha csak ennyi megváltozik benne. Ha beszélgetnek vele róla, megérti, megszokja, mint bármi más változást. Sokkal nagyobb törés mondjuk külföldre költözni kisgyerekkel, és onnantól kezdve kívülállónak lenni, vagy kistesó érkezéskor elveszíteni az egyszem gyerkőc szerepet, és onnantól kevesebb figyelmet kapni, osztozkodni, csak azok megszokott dolgok, sok családdal megtörténnek, ezért senki nem háborodik fel, hogy úristen, mit művelnek szegény gyerekkel. Amit a kérdező ír, csak azért tűnik olyan nagy számnak, mert nem igazán találkozunk ilyennel.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!