Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnék javítani ezen a...

Hogyan tudnék javítani ezen a helyzeten, hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden annyi, hogy 27/F vagyok, Dániában élek, ahol egy másik pasival éltem kapcsolatban és örökbefogadtunk egy kisfiút, aki enyhén autista. Nemrég elváltak útjaink, mert a volt párom elég agresszív volt. Ő eredetileg Palesztinából jött Dániába még kiskorában és amikor megütötte a fiunkat, mindig arra hivatkozott, hogy ahonnan ő származik, ez teljesen normális, őt is így nevelték. Sokszor idegesítette, hogy a kisfiú olyan más és nem úgy reagált a dolgaira, ahogy kellett volna.


Tehát már külön élünk, viszont a fiunk (aki 9 éves egyébként) velem él, és eléggé megviselte ez a dolog (mármint hogy elég durván bánt vele a volt párom). Illetve volt 2-3 osztálytársa, akik szóban sokat bántották, ezért elvittem egy másik iskolába, ahova sajnos ismét nem sikerült beilleszkednie és majdnem minden nap sírva jön haza.


ma 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Az iskolában, ahová a kisfiad jár, nincs esetleg iskolapszichológus, aki tudna neki segíteni? Gondolom, a fiatokat a különválás is megviselte, biztosan kötődik a volt párodhoz is, nagyon nehéz lehet most neki :( Találkoznak?
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1: Próbáltuk az iskolapszichológust, de sajnos nem segített túl sokat 😔


Nem találkoznak, mert a volt barátom konkrétan kijelentette, hogy ő nem is akarta annyira örökbefogadni, csak azért ment bele, mert én annyira szerettem volna, de nem igazán foglalkozott vele.

ma 17:07
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Nagyobbat nem tudsz hazudni?

Mesélj csak mikor és hogy történt pontosan az örökbefogadás?

ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Dániában lehet örökbefogadni.

De amúgy ide speckó iskola sem ártana, bár azt nem tudom hogy van e. Ez az egyik, a másik pedig az hogy pszichológus is kellene, ha a suliban lévő nem vált be, akkor egy másik, akivel úgymond tud azonosulni a gyerek és segít is neki.

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Jaj istenem #3 miért hazudna?

Nem minden állam olyan földhöz ragadt szar mint MO, hogy meleg párok nem fogadhatnak örökbe...

ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

"Dániában lehet örökbefogadni."

Lehet, de nem neki. Rövid gugli választ ad.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
És nem a melegsége miatt
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha valamit közölni akarsz, írd be, ne homályosan célozgass.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha beírom, jön a körbemagyarázás. Ha nem adom a szájaba a szabályokat, könnyebben lebukik. De már mindegy, biztos kitalál valamit.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy provokatív válaszoló, nincs semmi konkrét ok, csak beírsz valami hülyeséget, minden magyarázat nélkül.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!