Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekre esőoverál...

2 éves gyerekre esőoverál vagy inkább vastagabb nadrág?

Figyelt kérdés

Jön a hidegebb idő és nem tudom mit vegyek. Átmeneti overált vagy inkább bélelt nadrag+kabát.

Ti mit adtok rá? Hány fokról adtok overált?



tegnapelőtt 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Sosem volt a gyerkemen overall, nem Skandinaviavaban lakunk.
tegnapelőtt 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én overál-párti vagyok :) A tavaly telet veszem egyelőre alapul, aztán majd meglátom.


Az én fiam most töltötte a kettőt, de még sokat emelgetem, ami kényelmesebb lesz még egyrészesben, ráadásul a derekán sem csúszik fel játék közben.

Ha nincs nagyon hideg, akkor softshell overál a terv, idénre is szereztem már tavaly (😊), de szerintem fogok venni egy kicsit vastagabbat is, ha véletlenül hó és mínuszfok is lenne idén télen 🙃

tegnapelőtt 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyel mindkettot :D Bar nem tudom hany evesnek, gondolom attol fugg.

Amugy en hidegben kinti tevekenykedeshez overalt adok ra, illetve fogok, de ha megyunk valahova, mondjuk boltba, akkor egyszerubb kabatozni.

tegnap 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Az elmúlt 10 évben sajnos egyetlen olyan nap sem volt, amikor szükséges lett volna télikabát viselete. Mindannyian átmeneti kabátot hordunk télen, ha többet vagyunk kint 2-3 óránál és nulla fok környéke van, akkor veszünk egy vastagabb pulcsit. Ez nagyon ritka sajnos.
tegnap 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő volt. Vagyis az esőnadrág nem bélelt. Hűvösebb időben, mikor nem esik, az overált adom rá, esőben meg az esőnadrágot.
tegnap 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam nemsokára 2,5 éves. Van a Lidl softshell overálja, és van kimondottan eső nadrágja is. Az nem bélelt, de azt csak akkor adom rá, amikor kimegyünk pocsolyázni. A softshell overált nálunk a bölcsiben preferálják, mert egyszerűbb nekik, hogy csak ráhúzzák a benti cuccra, nem kell annyit öltöztetni.

Amúgy én alapvetően kabát+nadrág párti vagyok.

tegnap 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!