Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy hete lazas beteg lett a...

Egy hete lazas beteg lett a gyerek, mar jobban van, de azota egyszeruen semmilyen ruhat nem tűr meg magan. Se pelus, bugyi, polo,nadrag. Konkretan menzelenul van non stop. Mennyire normalis ez?

Figyelt kérdés
Voltunk kint a szabadban, akkor megengedte,hogy feloltoztessem, de amint hazaertunk vette le a textilt. Ha raadok valamit nagy erofeszitesek utan, ordit mig le nem veszem.
júl. 26. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondolnám annak. Nem szúrta valami esetleg akkor? Vagy pl. nekem minden porcikám, még a hajam is, bőröm is szokott fájni a betegségekbe, nagyon rossz...nem ilyesmi lehet a háttérben? Hogy azt hiszi a ruhától még rosszabb? Különös.
júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak szimplán melege van rohadtul... Mennyi idős, nem tudja elmondani mi a baja ?
júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?


Én pl covid fertőzés alatt nem tűrtem ruhát magamon a nagyon erős bőrfájdalom majd utána a bőrérzékenység miatt.

Vírus okoz ilyet.

Ha a gyermekednek vírusfertőzése volt/van, akkor ez attól lehet.

Majd elmúlik.

júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd rá,ha nem bírja.
júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 eves (24 honapos) elmondani meg nem tudja miert teszi ezt.
júl. 26. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Pelus nélkül nem pisil össze-vissza mindent? Vagy azt hogy oldjátok meg?
júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy melegben az a legjobb neki, ha nincs felöltöztetve, neki van igaza.
júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kb 2-3 hete elkezdtuk, hogy sokat levettuk a pelust es bugyit tettunk ra napkozben, hogy gyakoroljuk, ismerkedjunk a bilizessel. Gyakran pisilt is bele. De nem egesz nap volt ugy hanem idokozonkent, mikor tudunk figyelni erre.

Most igy, hogy egesz nap nincs rajta pelus, egesz nap keszenletben vagyok, es kiserjuk wc-bili, ami legtobbszor sikerul is, de nyilvan vannak balesetek. Mikor mely alomba kerul, rateszem a pelust.

júl. 26. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha valakinek hajlama van idegrendszeri problémára, azt láz előhozhatja.

Az én gyerekmnek is lázas betegség után jött elő ruhára érzékenysèg, egyelőre nem sikerült megoldani. Itthon nem hord semmit, csak ha megyünk valahova. Akkor is kevés az olyan ruha, ami kényelmes neki.

júl. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Idegrendszeri problema mit takar pontosan? Nalatok miota all fent ez a helyzet? Es te,hogy tudtad elfogani? Hany eves a gyermek?
júl. 27. 08:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!