Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek karácsonyra a...

Mit vesztek karácsonyra a 3-6éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Tudom még messze van a karácsony de szeretek időben neki állni gondolkodni mert az egész családban tölünk várják az ötletet. Mi megvesszük nekik amit kérnek mindegyik egy dolgot mond mikor kérdezzük persze változhat még addig 🙈 De fogalmam sincs a többiekenek mit mondjak mi legyen. Hiszen amivel épp szeretnek játszani mindig veszünk hozzá kiegészítőket vagy épp megvesszük.

ma 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vannak, egy nagy lego közösen, 2 szép àgyneműszett, játék pénztárgép.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves lego szettet kap, meg apróságokat (színező, könyv, kirakó, ágynemű huzat)

3 évesnek még nem tudom, ő kislány és egyelőre semmi ötletem... Jövő héten van a szülinapja is, most elfogyott az ötlet

ma 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éves fiú egy nagyobb legot kért, kiválasztotta melyiket. Kap még kisebb dolgokat is. Egyébként miért nem kérdezed meg, hogy mit szeretne? Kívánság listát irhatnatok és arról választ a család. Nem idegen emberek fogják megmondani, hogy a te gyereked minek örülne.
ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3 éves fiamnak egy kamiont amihez vannak kisautók, és így szállítani tudja őket, és ilyen barkács készletet.


Lányom már picit nagyobb, ő 11 éves lesz, no neki semmi ötletem sincs egyelőre.

ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4 éves lányom most Barbie-lázban ég, szóval azt. Barbie babák, kiegészítők, ilyesmi. Mesekönyvek, azok mindig jól jönnek. Ha addig mond még valamit, akkor azt.

A 2 éves kicsinek fogalmam sincs. Neki novemberben lesz a szülinapja, még ezzel is bajban vagyok. Ő is kislány, mindene IS van, amit a nagytól megörökölt, ugye még a korkülönbség sem olyan jelentős, szóval na, mindene van, amit egy átlag 2 éves szerethet. Ciki-nem ciki, elképzelésem sincs, hogy mit kap szülinapra, nemhogy még karácsonyra. Amúgy talán duplót, mert abból sosem elég. Meg neki is jöhetnek mesekönyvek. De amúgy... Passz.

Tőlünk is várják a listát a családtagok. De azért én örülnék neki, ha maguktól is kitalálnának dolgokat, mert nekem ennyi ötletem már nincs :D

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3 éves fiamnak mágneses építő készletet, hot wheels kisautókat pályával, meg lidl-s szerelőasztalt fogunk ajándékozni. Esetleg hozzá még ilyen igazinak látszó szerszámokkal (pl az einhellnek, boschnak is van, ua mint az igazi, csak játék).

5 éves lányom legot szeretne mindenkitől. Kap mellé pár apróságot is, pl új festőkészletet.

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lego és könyv biztos lesz, illetve társasjáték is.


Egyelőre még nincs lista, hogy mit szeretnének.

ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 6 évesem lego marvel figurákat szeretne és marveles cuccokat. A 6 évesnek tervezek valami fejlesztőjátékot is venni. Szereti a társasjátékot is. Legonál én a hagyományos, régi méretű legot szeretem, mert az aprókra nem vigyáznak. Régen lehetett kapni vödrös legot, ma ugyanezt darabonként lehet megvenni. A classic lego is tele van apró legoval, megbántam a vételt. Nálam a pici 1.5 éves kislány, neki játékkonyha lesz, de ez egy 3 évesnek is szuper ajándék. Rengeteg kiegészítőt lehet a konyhához venni. A többiek babát és babakocsit hoznak. A legnagyobb ajándék idén, hogy kapnak karácsonykor egy kistesót.😊
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!