Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mit vehetnek első...

Anyukák! Mit vehetnek első születésnapra?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem, amiket kitaláltam, az már mind megvan nekik és a kisfiú anyukája sem ad ötletet. Hisz sok mindenük van, nyilván mindenki visz dolgokat és ilyen kicsinek még nehéz.

Nem akarok üres kézzel menni, de most már teljesen tanácstalan vagyok.

A fő ajándék egy utalvány lesz, ami már megvan, de szeretnék valamilyen játékot, ami ha nem is most, de a közeljövőben érdekes lehet.


Amit tudok, hogy van: sok könyv (nem érdekli), benti hinta (nem szereti), fa háromszög, járássegítő, formabedobó többféle, építőkockák (puha, szilikon, műanyag), tanuló asztal, tanuló kutya, különböző zenés/világotós oktató kütyük, mindféle nyomkodós dolog, szintetizátor (de ezektől fél, mindentől ami hangot ad ki), plüssök, kisautók, labdák…

Fürdőjátékokból is van sok féle, de ott pl. nem játszik.

Kinti játék nem opció.


ma 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyurma, filctoll (ikeás mala nagyon jó, vagy a Pepco Jumbo de az most nem kapható legalábbis itt, a lényeg hogy ne menjen be a hegye). Ezek fogyóeszközök, nem baj ha már van.
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a janod és djeco márkájú játékok tetszenek nagyon, ajándéknak tökéletes. Beírod keresőbe, janod 1 éves, fogsz találni. Vagy játékboltok oldalán is lehet keresni korra, legtöbbet innen vettem: okosjatek.hu
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Magneses rajztabla, baba. Sokan nem gondoljak es nem is vesznek, de a fiuk is szerethetnek babazni :)

Kisfiamnak ez van, imadja:


[link]

ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Duplo. Van belőle másél éveseknek való is, azok nem lenyelhető méretű darabok.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!