Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Első születésnapra játékötlet?

Első születésnapra játékötlet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még kicsi és a távirányító meg a műanyag flakon jobban leköti, de szeretnék tippeket, hogy mi kötheti le a babát. Tapasztaltabb anyukákhoz szól a kérdés, milyen típusú játék kötötte le 1 év körüli babátokat?


10-20 ezer Ft közti értékben, és fiúról van szó.


júl. 14. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Montosseri készsegfejlesztő játékokkal szemezz szerintem. Azok sokáig (2-3 éves korig) is jók, mert mindig más funkcióját tudja kihasznàlni a gyerek. Van asztal, doboz ezekből- utóbbi olcsóbb.


Ezek a műanyag vibráló fényű dolgok rendesen gázosak, mert túl sok ingert tolnak a gyerek felé.


Ha már nyár: nálunk még a buborékfújó jött be (persze mi fújjul neki, de imádja kergetni). Kerti medence, fürdős játékok. Nálunk ezek is nagy slágerek.

júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi triciklit vettünk első szülinapra.
júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam a Pepe könyveknek örült nagyon, Pepe és Mozart, Pepe és a zenekar. Bár ő nagy "könyvmoly" pici kora óta. Egyedül nyomkodni nem nagyon tudta, de a segítségünkkel 20-30 percig is újra és újra hallgattuk.


Illetve a duplo is nagyon tetszett neki, imádta rombolni ha építettünk valamit :)


Jah és egy labda is nagy favorit volt :) Sima, egyszerű gumilabda.

júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Bébi taxi, Lego Duplo, tanuló kutya (bár nálunk egyik gyereket sem érdekelte különösen, de van kivétel), forma bedobó játék.
júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekunk ez az asztalka abszolut siker volt, lassan 5 honapja napi szinten hasznalatban van:


[link]


Illetve meg ez a golyos jatek is telitalalat volt:

[link]


Ja es ezt ugyan nem szulinapra kapta, hanem picit kesobb, ez volt az elso zenelos jateka:


[link]

júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi, 5-os valaszomban veletlenul rosszul linkeltem.

Szoval ez az asztal:


[link]

júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A fa játékokkal én is szemezek, csak nem tudom nem e kicsi még ahhoz.


Tanulókutyát már kapott, pont tőlem, neki tetszik. Ill. a golyós játékot is, de az (egyelőre) nem érdekli egyáltalán.


Duplohoz szerintem még kicsi.

#5. pont ugyan ezt a zenélőt mentettem le, mint esélyes :)


Ez az asztalka tök jó, megnézem a formabedobókat is. Pakolászni és piszkálni dolgokat szeret :)

júl. 15. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!