Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Első születésnapra...

Anyukák! Első születésnapra ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Tudom, még annyira nem fogja fel a gyermek, most nyitni a világra, minden érdekesebb, mint a “rendes” játék, de kérlek, adjatok tippet, hogy mi az, amivel nem lehet annyira mellélőni, hasznos és a későbbiekben is jó lehet.


Fejlesztőjátékai vannak, pl. tanuló kutya, asztal, matatófal, oktató játékokból is több fajta, formabedobó, gyűrűpiramis… fürdőjátékból is van egyszerű és olyan is ami megy a vízben, buborékokat csinál stb.

Könyv van többféle, de egyelőre nem köti le.

Sok kislabda, néhány csörgőzörgő játék, plüss.

Homokozó játék is van, de egyelőre nem érdekli max a dömpért nézi meg.

Benti hinta is van, csúszda, kismotor, ráülős autó, de az még nincs is használatban.


Teljesen tanácstalan vagyok, nem akarok 20. kisautót vinni, de üreskézzel sem mennék.


Pénz, ajándékutakvány, ruha, pelenka stb. nem opció.. kimondottan a kicsinek kellene.


20-25 ezer Ft értékben.


aug. 31. 16:46
1 2 3
 1/22 Michael The Siren ***** válasza:
0%
Beszélő plüss?
aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a babafotelt nagyon szerette meg a babataxit
aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam játékkonyhát kapott, igaz nem szülinapra, hanem pár hónap múlva gyereknapra, 15 hónaposan. Az elejétől kezdve használja, főz rajta.

A legolcsóbbak 20-25 ezer között megvehetők. Egyelőre mi is olyat vettünk, mert még nem vigyáz úgy a dolgaira, ha kinövi, és még érdekli, kap komolyabbat.

aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Beszélő plüss az milyen? Olyan van, ami énekel, mondókákat mond, számol, színeket, testrészeket sorolja stb.


Babataxi van, néha bepakol az ülés alá, de nem ül még rá, tolni szokta.

Babafotelt nem néztem, rákeresek.


Azt hittem, hogy a játék konyha inkább csak olyan 2-3 év között lehet érdekes, erről meg kell kérdeznem a szülőket.

aug. 31. 17:32
 5/22 anonim ***** válasza:
aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Varázspalló?
aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
#5 olyat nem vennék, elég gagyi, ha már ilyen építő, akkor pl Grimms márka.
aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7


Oké, akkor te ne vegyél. Nem neked kellett ötletet adni, vagy te vagy a kerdezo? Ő majd megnezi és eldonti

aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Pikler háromszög, vagy szivárvány hinta, esetleg muffik szőnyeg, tricikli, bilibo, duplo


de én ezeknek örültem a legjobban: Ringató bérlet, babaúszás bérlet, szülinapi fotózás

aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A babafotel jó ötlet, a gyerekeim kaptak ilyen korban, és máig abban fetrengenek. Ugyanez a kisebb babzsák, amibe később a plüssöket lehet tenni.
aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!