Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Első születésnapra...

Anyukák! Első születésnapra ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Tudom, még annyira nem fogja fel a gyermek, most nyitni a világra, minden érdekesebb, mint a “rendes” játék, de kérlek, adjatok tippet, hogy mi az, amivel nem lehet annyira mellélőni, hasznos és a későbbiekben is jó lehet.


Fejlesztőjátékai vannak, pl. tanuló kutya, asztal, matatófal, oktató játékokból is több fajta, formabedobó, gyűrűpiramis… fürdőjátékból is van egyszerű és olyan is ami megy a vízben, buborékokat csinál stb.

Könyv van többféle, de egyelőre nem köti le.

Sok kislabda, néhány csörgőzörgő játék, plüss.

Homokozó játék is van, de egyelőre nem érdekli max a dömpért nézi meg.

Benti hinta is van, csúszda, kismotor, ráülős autó, de az még nincs is használatban.


Teljesen tanácstalan vagyok, nem akarok 20. kisautót vinni, de üreskézzel sem mennék.


Pénz, ajándékutakvány, ruha, pelenka stb. nem opció.. kimondottan a kicsinek kellene.


20-25 ezer Ft értékben.


aug. 31. 16:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amikor elmondtuk a szuloknek hogy jon a baba 1 het mulva kaptunk egy bolcsot. Mi akkor jeleztuk hogy barmit is vesznek elotte kerdezzek meg. December elejen jon a baba. Nekem nagyon jol esne ha megkerdeznek hogy mit szeretnenk karacsonyra vagy ajandekutalvanyt vagy penzt. De azt is nagyon szivesen vennem ha elmennenk egyutt ajandekot venni a picinek :). Ezeket csak azert irom le mert tavaly a masik unokanak aki fel eves vettek jo dragan babat amit lehet oltoztetni meg minden.. azzal hogy majd elrakja az anyja jo lesz az majd
aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nézelődni fogok, természetesen jöhet még.


Mindig megkérdezem az anyukát, hogy mire lenne épp szükség, terveznek e épp valamit, stb, de most voltak alkalmak, amire kapott több mindent több helyeől, jelenleg ő is tanácstalan, de mindenképp egyeztetünk, csak úgy nem állítok oda olyannal, amit ő nagyon nem szeretne.

aug. 31. 18:55
 13/22 Michael The Siren ***** válasza:
4. Igen
aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tőlünk kis csapkodható játék szintetizátort kapott az 1. szülinapjára.
aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, ha mindene megvan feltétlen venni akartok neki valamit? Miért nem költöd az erre szánt pénzt mondjuk arra, hogy hívtok egy fotóst és megörökítitek a kis családot?- csak egy ötlet, mert egy idő után térdig fogtok gàzolni a játékokban így. Aminek a felét nem is használjátok majd.
aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Jóval olcsóbb árkategória, de a csattogó lepkével (vagy ma már kb mindenféle állat van), nem lehet mellélőni ha még nincs.
aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kis asztal székkel, ha még nincs, az mindenképp hasznos.
aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ugyan zenélő szintetizátor, de az van és fél tőle.

Fotós van a családban, ez nem opció.


Tényleg meg van minden, de nem illik üres kézzel menni…


Oh, lepkém nekem is volt! De jó. Sok fényképen virított, biztos szerettem. Viszont még nem tud menni, nem tudom így mennyire jó.. bár nyilván később is használhatja.


Asztal székkel már van, asztalos ismerős csinálta. Még nincs használatban.

aug. 31. 21:38
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 Az én lányom is első szülinapjára kapta a csattogós katicát. Tény, hogy pár hónapig nem nagyon tudtuk mire használni, de aztán beindult a járás és hatalmas sztár lett. Vinni kellett mindig a játszótérre is, minden totyogó imádta, egymás kezéből kapdosták ki. Utána az összes kis játszótéri barátjának is lett valami toligálható állat. Már ebből is van zenélő-világító verzió, az egyik kisrrác olyat kapott. Na, azt tologatták a legkevesebbet.
aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Keresek ilyet, köszönöm! 🙂
szept. 1. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!