Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai ünnepségen melyik...

Óvodai ünnepségen melyik gyereked szereplését néznéd meg?

Figyelt kérdés

Márton napi ünnepség lesz, mindegyik csoportnak egyidőben. A nagy nagycsoportos, neki ez lesz az utolsó ilyen ovis szereplése, nagyon szeret szerepelni, tavaly is mondott, idén is elmond egy történetet. A kicsi kiscsoportos, neki pedig ez lesz az első, de mivel picikről van szó, nem biztos, hogy akkora dolog lenne neki, de nem rontanám el azzal, hogy készül, aztán mégsem vagyok ott. Mindkettőn ott akarok lenni, de ez kivitelezhetetlen. Tudom, egyik szülő itt, másik ott, nekem mégis fontos lenne, hogy jelen tudjak lenni.

(Még szerencse, hogy az anyák napi ünnepséget külön napokra teszik)


szept. 16. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyiket nézze meg a nagymama,ha van.
tegnapelőtt 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az első szereplés anyák napja volt tavaly. Mikor bementünk, 4 gyerek rohant sírva az anyukája ölébe, mert megijedtek a "nagyszámú" közönségtől (kb 25 szülő). Azután még 3 csatlakozott a sírókhoz műsor közben.

Szóval én a kiscsoportba mennék.

tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!