Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki volt az az olimpikon, aki...

Ki volt az az olimpikon, aki a gyenge szereplése után valami olyasmit nyilatkozott, hogy “30 évem ment a kukába”?

Figyelt kérdés

aug. 20. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a futó Kerekes Grétára gondolsz.
aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szomorú vagyok, hogy sok magyar ember negatívan kommentál, negatívan éli meg egy-egy magyar sportoló teljesítményét. [...] Az ide vezető út nagyon kemény, én is harminc évet áldoztam az életemből, nem is éltem normális, civil életet. Igenis büszkék lehetünk bárkire, aki ide kijutott, bármit is csinál!"


Nem azt mondja, hogy kukába ment 30 éve, hanem épp ellenkezőleg, szerinte 30 évnyi futkorászás után járna neki a buksisimogatás, csak a gonosz magyar nézők mindig az eredményeket lesik.

aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, csak egy ismerősöm a sportról beszélt és ő mondott valami olyasmit, hogy az egyik olimpikon így nyilatkozott.
aug. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!