Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai ünnepségen melyik...

Óvodai ünnepségen melyik gyereked szereplését néznéd meg?

Figyelt kérdés

Márton napi ünnepség lesz, mindegyik csoportnak egyidőben. A nagy nagycsoportos, neki ez lesz az utolsó ilyen ovis szereplése, nagyon szeret szerepelni, tavaly is mondott, idén is elmond egy történetet. A kicsi kiscsoportos, neki pedig ez lesz az első, de mivel picikről van szó, nem biztos, hogy akkora dolog lenne neki, de nem rontanám el azzal, hogy készül, aztán mégsem vagyok ott. Mindkettőn ott akarok lenni, de ez kivitelezhetetlen. Tudom, egyik szülő itt, másik ott, nekem mégis fontos lenne, hogy jelen tudjak lenni.

(Még szerencse, hogy az anyák napi ünnepséget külön napokra teszik)


szept. 16. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Neked kell választani.

Két helyen nem lehetsz egyszerre.

szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha muszáj választani, márpedig úgy néz ki, muszáj, inkább a nagyobbéra. Esetleg, ha a nagyobb az elején vagy a végén van, akkor a többi időben bemennék a kicsihez. Gondolom, ők még úgyis együtt mondanak mindent.
szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Beszélj össze az óvónővel, csörgessen meg, mielőtt a nagy következik a műsorával.

Addig a kicsinél lennél.

szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Irnék az igazgatónak, hogy legyen már ennél több eszük….ne egy időbe tegyék…
szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Beszéld meg az óvónőkkel, hogy az egyik a műsor elején legyen a másik a végén és mennj át.
szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fura, hogy nem gondolnak erre. Biztos, hogy nem te vagy az egyedüli anyuka, akinek pár év korkülönbséggel születtek gyerekei és mindketten most óvodások. Megkérdezném az óvódavezetőt, nem lehetne-e ezen változtatni. Már félórás elcsúsztatás is megoldaná a problémát, mert félóránál tovább valószínűleg nem tart a műsor, így az egyik után odaérsz a másikra, mire a te gyereked következik.

De ha nem lehet változtatni, akkor én is a nagycsoportosat javaslom. Amit már írtak, a kicsik valószínűleg mindent együtt mondanak, tehát egyéni szereplése nem lenne a gyerekednek.

szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

"Irnék az igazgatónak, hogy legyen már ennél több eszük….ne egy időbe tegyék…"


Igaz. Van mondjuk 12 csoport, ahol műsor lesz, legyen külön 12 napon. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

tegnapelőtt 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
A kicsit nézném meg, mert neki ez az első alkalom.
tegnapelőtt 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Többek között az ilyenek miatt jártak a gyerekeim ugyanabba a vegyes csoportba. Amúgy meg te ismered a gyerekeidet, döntsd el, kinek fontosabb, hogy ott legyél. Ugyan már az enyémek iskolások, és csak az évnyitó-évzáró a problémás, de meg szoktam mindig beszélni velük, hogy most a másik osztályba mennék, nem gond neked, ha te most egyedül leszel?
tegnapelőtt 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket vegye fel apuka videóra....meg van oldva.
tegnapelőtt 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!