Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Máshol is előfordul, hogy 2...

Máshol is előfordul, hogy 2 hét suli után le betegszenek a gyerekek?

Figyelt kérdés
szept. 14. 18:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem gondoltam, hogy ennyire hamar ki dől a gyermekem de hát ez van.
szept. 15. 13:18
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
20 éve nem vagyok iskolás, azóta alig voltam beteg. Addig hetente vagy nátha, vagy hasmenés, egy évben 9 hónapon át. Vizsgálgattak orvosok, megállapították, hogy pszichés alapon van: iskolaundor. Á, nem a 10 fokban pólóban hajnalig kocsmázó évismétlőktől kapom el, neem! A munkahelyemen is mindenki,akinek gyereke van, szeptembertől decemberig taknyos, én meg kerülöm az irodát, kiköltözöm a gyártócsarnokba ölemben a laptoppal. Így megúszom.
szept. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Lányom osztályából még nem hiányzott senki, de 3 tanár tök beteg. 2. osztály.


Az oviban viszont kezdődik, múlthéten fosós volt, amit mi nem kaptunk el, de 24-ből 9-en maradtak péntekre. Ma reggel már ketten irdatlanul köhögtek és folyt az orruk… hát….

szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

Év elején ki szokott törni a két oldali iskolaundor!

Ez egy pszihés betegség.Nagyon "fertőző" tud lenni.

szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Iskolaundor?! Pedig szeret járni. 🤔
szept. 17. 16:09
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Lányom minden év elején beteg. Reggel hideg van, nap közben meleg, és még nem is szokták meg, hogy fel kell öltözni. Ezért tiszta nátha az egész osztály. A lányom amúgy pont fel szokott öltözni, viszont sajnos elég könnyen elkapja másoktól.
szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát remélem ezzel le is lesz tudva jó darabig mindenkinél. Nem könnyű mikor épphogy az ember bele rázódik a mókus kerékbe, aztán vissza...
szept. 18. 20:36
 18/18 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
64%
Ez nem csak gyerekeknél fordul elő.Az egyik kollégám az első hét után dőlt ki az új munkahelyen.Minden kisebb-nagyobb közösségnek van egy saját "mikroklímája", saját baktérium- vírustörzsekkel.Egyébként a lányom 3 nap után lett lázas...Úgyhogy nagyon is gyakori az ilyenfajta betegség,főleg ha új közösségbe kerül a gyermek...
szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!