Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Kisgyerek (2...

Anyukák! Kisgyerek (2 éves) mellett tényleg nem tudtok telefonálni?

Figyelt kérdés
szept. 12. 19:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Korábban lehetett, csecsemőkorában akkor is tudtam mikor az ölemben aludt, nem ébredt fel rá. De eljött az a pont, mikor ha látja, hogy valamibe belekezdek, és őt nem vonom be, akkor azonnal szabotálni kezdi, amit csinálok. Ha telefonálok, vagy visít, ordít vagy belekeveredik valamibe és vele kell foglalkoznom. Ha nem csinálok semmit, akkor általában eljátszik egyedül. Most 3 éves, és ha ismerőssel telefonálok, akkor rángat le a földre és tépi ki a kezemből a telefont, mert ő akar beszélni.
szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Általában tudok, bár alapból ritkán szoktam.

Pár napja pont az apja hívott (nem élünk együtt), beszéltünk majd' egy órát, eleinte elvolt, de a végére már nagyon nyűglődött, nyilván megunta, hogy nem vele foglalkozom, teljesen megértettem, le is tettem, indultunk játszira.

szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Na én ma pont nem tudtam elintézni egy 3 perces hívást sem :/

Az elmúlt hetekben nagyon zavarja, ha bármit telefonon akarok elintézni. Izgi ez a dackorszak 😁

szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
De tudok, csak az egyik felét nem hallom, a másikat meg nem fogom fel.
szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korában nem igen tudtam. Mindig volt valami. Hivatalos telefonba bele sem kezdtem. Barátokkal, családtagokkal persze telefonáltam, aztán hol összejött, hol nem.

Most 3 éves, nálunk szerencsére ezerszer jobb a helyzet, most már kb. tudok mellette telefonálni.

szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok de csak fülhallgatóval, mert amint meglátja a telefont a kezemben már csimpaszkodik a lábamba és nyafog. Ha pedig felveszem ilyenkor akkor kiakarja venni a kezemből a telefont.
szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő


Az egyik mellett tudtam, a màsik lassan 5 és mêg mindig nehêz mellette..

Anyuval, Rokonnal tudok, de komolyabb dolgot nem

szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hivatalos ügyet nem igazán szeretek vele intézni, de, ha bedugom a kis Bluetott fülest, azért elég jól el tudnék telefonálni. Csak az a baj, hogy figyelni nem tudok közben :D
szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%
Mekkora probléma ez te jó Isten! Én nem vagyok egy szuperanyu, de ilyen baromsággal mint problémával nem is találkoztam.
szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19

Nem nagy, de probléma. Nem feltétlen arról van szó, hogy órákat akarnék cseverészni egy barátnőmmel, bár az egész napos itthonlét alatt az is jól esne. De ha pl. a férjem hív, hogy mondjuk mit hozzon hazafelé a boltból, és a lányunknak éppen olyanja van, akkor még egy ilyen telefon is kihívás. Hát még ha muszáj lenne hivatalos telefont intézni. Nyilván van hogy simán megy, de meglehetősen kiszámíthatatlan, hogy sikerül-e. És ez azért nem jó. Nevezhetjük problémának.

szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!