Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Kisgyerek (2...

Anyukák! Kisgyerek (2 éves) mellett tényleg nem tudtok telefonálni?

Figyelt kérdés
szept. 12. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindig
szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nem.
szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Amikor alszik.

Amúgy csak annyit amennyit nagyon muszáj, a fél szemem úgyis rajta kell legyen a gyereken, még akkor is, ha éppen esetleg nem engem nyúz. Semmiképpen nem egy élmény 2 éves mellett telefonálni. Sokszor meg egyenesen lehetetlen.

szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő mellett tudtam.
szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, milyen pillanatában szeretném lebonyolítani a hívást. A nap nagy részében amúgy meg tudom oldani, de vannak olyan időszakok, amikor nem vállalnám be
szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Kapott egy nagyon mobilnak kinezo játékot, azzal utánoz amíg beszélgetek.
szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Simán tudok telefonálni a két éves gyerekem mellett .

Mondjuk az is igaz, hogy húsz percnél nem beszélek tovább senkivel, azt meg úgy csinálom, hogy közben legozunk, vagy autókkal játszunk

szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg nem. Ha kb 1órája játszik, meghallja h telefonálok, egyből ott van. Ha kimegyek az udvarra, követ. Tényleg 2percet nem tudok tőle telefonálni.

3hét múlva lesz 3 éves.

szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Változó, és általában telefonálás közben derül ki, tudok-e.

Hivatalos ügyet emiatt kettesben vele nem indítok, és ha nem sürgős, nem is veszek fel.

Anyámnak felveszem, maximum megmondom, hogy le kell tennem. Barátokkal, kollégákkal szeretem úgy időzíteni, hogy nyugodtan tudjak telefonálni, ilyenkor a fiam az apjával vanm

szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Amit kell, azt nyilván megoldom, gyorsan. De fél órát trécselni nem tudok mellőle, ha egyedül vagyunk, mert nem tudok úgy beszélgetni, hogy közben mondatonként a gyerekre szólok, vagy neki reagálok. Nem szeretek így...
szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!