Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is átveszi, elkezdi...

Másnál is átveszi, elkezdi utánozni az oviban látott viselkedést a gyerek? Mit csináljak hogy ne?

Figyelt kérdés

3 éves fiam most kezdte 1 hete az ovit, de már egy csomó új (rossz) szokást hazahozott...

Pl a köpködést, karate mozdulatok utánzását (meg mellé a híjjáá🙈), no meg ezt a "repkedést", hogy mindkét kezét ilyen furán tartva rázza. Tudom hogy ez a kezdet, de nem akarom hogy megtartsa ezeket a szokásokat. Mindent most kezdett el, eddig ezeket nem csinálta, nem látta még senkitől.


szept. 9. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen oviba jártok ti? Komolyan nálunk nincsenek ilyenek, de legalábbis nem ilyen mennyiségben
szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egy nagyváros agglomerációjában van az ovi, nagyon jó híre van egyébként. Én is ide jártam még anno, német nemzetiségi ráadásul. A nagyom is ide jár még, ő nagycsoportos. De nála nem volt ilyen, hogy ilyen hülyeségeket kezdett volna el utánozni. Káromkodás nincs szerencsére. Van amúgy a közelben karate oktatás gyerekeknek, lehet valaki jár a csoportból és tőle látta. Hogy pozitívat is írjak, én félig német ajkú vagyok, gyakran szoktam a gyerekekhez németül beszélni, a fiam eddig nem volt hajlandó egy szót sem mondani németül, de ebben az egy hétben elkezdte azt is.


Első válaszoló, nem azzal van baj, hogy azt írtad hogy nálatok nem volt ilyen, hanem a stílus, ahogyan azt írtad.

szept. 10. 08:37
 13/16 anonim ***** válasza:

#7,8 azért lett lepontozva, mert nem a kérdésre válaszoltál.

Nem az volt a kérdés hogy a te gyereked mit csinál vagy nem csinál.

szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez mi?

“ Másnál is átveszi, elkezdi utánozni az oviban látott viselkedést a gyerek?”

szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13.as én nem mondtam hogy az én gyermekem mit csinál… mivel nekem még nincs is gyermekem.. valószínű el sem olvastad a kommentem
szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az oviból még nem hozott haza baromságot, csak a mancs őrjáratot emlegeti egyelőre.

A bölcsiben viszont ragadt rá... Ott tanult meg hisztizni (előtte is sírt, ha valami nem volt jó, de ott látta egy kislánytól a fetrengős hisztit, és pont ugyanúgy csinálja), volt mutogatós-nyögdösős korszaka, miután már tudott beszélni, ott tanulta meg a válogatást is

szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!