Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is kifordul a gyerek...

Másnál is kifordul a gyerek magából ha a nagyszülőkkel van?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves és kis túlzással mondom hogy teljesen kifordul magából ha valamelyik nagyszülő a képben van. De főleg anyósommal.


Amúgy ügyes tüneményes kislány, jól kezelhető dolgai vannak de amint megjelenik a mama teljesen bekattan. Mindenen nyávog konkrétan kisajátítja a mamát, állandóan hisztizik a figyelemre tőle, utasítgatja, velem sokszor csúnyán viselkedik olyankor, elzavar hogy menjek onnan ha a mamval játszik.


Ma a mama ment érte a bolcsibe én utánuk mentem a játszora és amikor meglátott ahelyett hogy orult volna nekem (amit amúgy szokott is ) elfutott tőlem és nyafizni kezdett.


Az olyan mamas napok után mindig kell 1 nap hogy vissza álljon.


Egyébként szeretjük a mamákat, aranyosak kedvesek csak ezt nem igazán tudjuk mire vélni.


Másnál is így van ez?


szept. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Adódik a kérdés: hogyan viselkednek vele a nagymamák, mit engednek meg neki, amit te nem?

Az természetes, hogy ők engedékenyebbek, de mennyivel?

Normális esetben azért nincs égbekiáltó különbség az otthon ill. a nagymamánál megengedett dolgok között.

szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyósom elég engedékeny, állandóan minden hisztire ugrik sajnos. Anyukámmal azért kevésbé viselkedik így.
szept. 4. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább befordul. Máskor cserfes, jókedvű, lógna a csillárról is, a mamáknál nagyon feszeng, csendben van, menne haz azonnal. Viszont ha nem náluk találkoznak, hanem nálunk, vagy semleges helyszínen, olyan mint máskor.
szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is bepörög kicsit az izgatottságtól (jó a kapcsolatuk), de azért kezelhető. Olyan mindig, mintha legalábbis a vidámparkról hoznám haza folyton. (3 éves szintén)
szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is nagyon szeret menni én is azt látom rajta hogy fel is van pörögnek. Eddig ez nem volt így néhány hete lett ennyire látványos.
szept. 5. 06:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
szept. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont a fordítottja.

Nekem otthon képes 0-24ben hisztizni, nyávogni. Velem akaratos, szófogadatlan.


De ahogy a mamánál hagyom, ott lesz egy kisangyal.

De ugyan ez van, ha az apjával marad otthon, akkor is.


Nálunk én kapom ezt csak.

szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, 2,5 éves kisfiú. Mamával sokkal hisztisebb, akaratosabb, mert tudja hogy ott ezzel mindent kiharcolhat. Plusz ott nem is eszik rendesen, mert tudja ha ott nem eszik rendes ételt, akkor kap sütikét, nasit, stb. Én már elengedtem, abban a heti, kétheti 1 naptól szerintem nem lesz baja, otthon tudja mi a rendszer. :)
szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!