Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes elvinni egy kis...

Érdemes elvinni egy kis gyereket fogorvoshoz ha van egy lyuk a fogába?

Figyelt kérdés

Mosom neki minden nap már 1 éves kora óta, mégis sztem lyukas lett egy foga, nemtudom pontosan lyukas e mert annyira mély barázdás a foga hogy lehet hogy csak elszíneződés.

Ha lyukas kihúzzák neki vagy Betömik, esetleg megvárják még magától ki esik?



aug. 12. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Enyem 4 5 kicsit barna az elso ket metszo kozt. Nem egyuttmukodo, le kene fogni. Tobb helyre.telefonaltam, sehol nem vallaljak igy, sem a korzetes, sem maganban. Mindehol csak hozzaszoktatas van, kezeles nelkuli jatek meg szekes liftes marhasag. El kene altatni, en meg nem szeretnem. Vedono azt mondta hagyjam, majd kiesik ugy is. Nem faj neki, csak en latom, hogy nem teljesen okes ott a fog. Amig nem faj neki, igy marad. Utana kenytelenek leszunk kezdeni vele valamit.
aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
4,5 eves*
aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapestiek vagytok Kárász Szilvia doktornőt ajánlom a Skylark dentalban. Ha ő nem tudja kezelni, akkor senki. A doktornő egy földreszállt angyal, egyébként végez kezelést bódításban is.
aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Baranyban vagyunk, de koszi.
aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14, menjetek Pécsre a fogászati klinikára.

Inkább megvárod, míg fáj neki, mint 20 percre elbódítsák?

aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Nincs boditas, teljes bent fekves ,korhazi felveteles altatas. Ez a bajom.
aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
De akartam menni a gyermek fog.klinikara is, de elzavartak,mondvan videki vagyok,nem pecsi, nem vagyok korzetes. Es itt bezarult a kor. Esetleg surgosseggel ellatnak, ha fajdalma van, vagy behazudunk valamit.
aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pécs nincs olyan messze Budapesttől sem, hogy ne lehetne a gyereket felvinni fogorvoshoz. Az egészsége a tét, és óriási különbsèg van az ellátás minőségében.
aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

#18

Ne már :) pécsiként kikérem magamnak :) (pedig nem is szeretem Pécset, 15 évet éltem Budapesten és vissza is fogunk menni, DE!

Nem sok mindenben jeleskedik a város, de az egészségügye pont nagyon jó. Nekünk van pl. nagyon jó SZTK-s gyerek fogorvosunk is, de magánban is tudok nagyon jót.

Ismerőseink koraszülöttjüket hordták pár hónapos korától fél éves koráig Pécsre, sajnos nem tudom miért, valamilyen fejlesztés vagy terápia, de annyit tudok, hogy csak Pécsen volt elérhető valamilyen eljárás.


Na meg nehogy már egy vélhetően (nem biztosan) lyukas tejfog miatt 6 órát kelljen utazni!

aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18, pécsen van az egyik orvosi egyetemünk, egy egész fogászati klinikával, amit alig 3 éve adtak át. Modern felszerelés, jól képzett orvosokkal.
aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!