Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális hajvágás után?

Ez normális hajvágás után?

Figyelt kérdés

2,5 éves kislányomnak május végén lett levagva a haja. Előtte tavaly nyáron volt egy icipici igazítás, de a hosszából most lett először. Szép, dús, kis gondorodo haja volt. Mióta le lett vágva, sokkal laposabbnak, vekonyabbszalunak látom. Nem is gondorodik már úgy, bár azt tudom, hogy sokan,, kinovik".

Iletve ehhez kapcsolódóan, milyen sampont használtok a 3 év körüli lányotok hajára?



aug. 11. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Igen, a göndör haj vágás után eltűnik. :(

Az új haj egyenes.

aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A lányom ugyanígy volt. Szép erős hullámos haja volt, de már muszáj volt vágni és szögegyenes lett. Akkor hullámos újra, ha váll fölé ér, annál hosszabban újra kilógja magát.
aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Igen sajnos a gondor haj teljesen elfog tunni :(
aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babakent nem is gondor hullamos volt aztan 3 evesen eltunt ea szogegyenes lett. Tinikent olyan 16 evesen gondoritettem be fodrasznal. Par evig jartam aztan abba hagytam. Azota hullamos a hajam. Fene se erti mitol.
aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!