Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy a gyerek...

Normális, hogy a gyerek estétől reggelig 2 pelust is telepisilt?

Figyelt kérdés

2 éves fiú, 7-es méretű pelust hord

Este 22 körül adtam rá a pelust, de éjjel 2:30-kor átjött, hogy problémája van, csapkodta ott elöl magát, akkor láttam, hogy tele van pisivel, annyira fel volt puffadva, mint egy lufi. Kicseréltem, kapott egy tisztát, de reggel 6:30-ra abban is bőven volt pisi, majdnem tele volt az is. Azóta nem cseréltem, de eddig ilyen nem volt, mindig kibírja 1 pelus az éjszakát.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Nincs ugye semmi problémája? Félek.



aug. 7. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Biztos olyat evett-ivott. Gondolom veled is volt olyan hogy éjszaka kivételesen gyakrabban ki kellett menni mosdóba...
aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kisfiú, éjszakára 6-os pelenkát hord. Ha nem kel fel éjszaka, akkor úgy so-so kibírja, de ha ébred és kér inni, akkor simán telepisil 2 pelenkát egy éjszaka alatt. Ne aggódj, semmi probléma nincs vele.
aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit iszik? Nem mindegy.


Egyik gyerekem ennyi idősen nyáron képes volt 2 üveg teát meginni éjjel, hiába tettem tisztába, reggelre úszott minden.


A másik kettőnek fél üvegek ha lecsúsztak, cserélni se kelett a pelenkát, csak reggel.


Nem egyformák.

aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordult ilyen néhányszor.
aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha sokszor előfordul cukrot érdemes nézetni.
aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mekkora gyereketek van, hogy 2 évesen 6-os meg 7-es pelenkát hord? Nem kötekedés, komolyan érdekel.

Az én 2 évesem 4-es pelenkát hord. :D

Vagy csak az enyém ilyen kis aprótalpú?

aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

A Libero-nál sűrűbb a számozás, abból nagyobb kell.


Bár 5-ösnél az enyémek sem hordtak nagyobbat.

aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6, az első fiam 2 évesen 7eset hordott, brutál vastag volt a combja, a többi arányos. Azóta persze jól megnyúlt, kis vékonyka lett.

Most a második fiam 2 évesen 4eset visel, vékony gyerek :D

aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztosan sokat ivott estefelé vagy dinnyét evett. Egy alkalomból sokmindent nem lehet leszűrni.
aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lányom most lesz 3 éves. Őrajta minden éjjel kell pelenkát cserélnem hajnalban, mert különben reggelre úszna.
aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!