Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ütés helyén csomó?

Ütés helyén csomó?

Figyelt kérdés
Másfél éves fiam 2 hete elesett és beverte az orra és a szeme közötti részt az ágy sarkába. Bedagadt és belilult, természetesen orvos látta, azt mondták, hogy ne aggódjunk, el fog neki múlni. Így is lett, szépen lelappadt és a véraláfutás is felszívódott, viszont ma észre vettem, hogy az ütés helyén egy apró kis kemény, bőr alatti csomó van. Ez normális? El fog múlni? Vagy vissza kellene menni az orvoshoz?

aug. 6. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megmutatnám orvosnak. Lehet, hogy semmiség, lehet, hogy valami kis vérrög vagy akármi.

Inkább lássa a doki.


Nekem volt hasonló, egy bagatel ütésből. Nem volt semmi súlyos, picit megvágták a bőröm és "kigurult" egy pici véres/gennyes golyócska.

aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legközelebb mentünk más miatt, akkor mutattam neki az ugyanilyenünket. Azt mondta, majd ahogy nől, úgy el fog múlni.
aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj, reméltem, hogy 1-2 héten belül ez is rendeződik..

Kb 3 hét múlva kell mennünk az orvoshoz, lehet addig várok és majd ott említem, ha addig is meglesz neki a csomó.

aug. 6. 13:34
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Semmi komoly. Nyirokcsomó duzzanat.
aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy mégiscsak eltörött és az a csont?😔😔

Ettől félek megmondom őszintén. Az orvosi leleten az áll, hogy nincs törésre utaló jel.

Már bánom, hogy nem erőszakoltam ki bàr egy röntgen felvètelt...

aug. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!