Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak nálunk kezdett a gyerek...

Csak nálunk kezdett a gyerek a hűvösebb reggelek beköszöntével ismét korán ébredni? Úgy örültem, hogy legalább 8ig alszik. Most meg negyed 7. Aztán delbe kidől. De este tegnap is 10 után aludt el ugyanúgy.

Figyelt kérdés
aug. 2. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj annak, hogy eddig tovább aludt.

Az én gyerekeimre semmi hatással nincs az időjárás. Ha kell, ha nem, 6 előtt már fent vannak. Leginkább hétvégén, amikor különösen nem kell.

aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha meleg van,ha hűvösebb, 6 órakor fent van mindkettő. Én már a fél 7-es ébredesnek is örülnék.
aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 7-ig 8-ig aludt a 17 hónapos kisfiam, ma meg már a szokásos 6 órai ébredést lőtte be :)
aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt már elgyászoltam. Kb. 2 éves koráig 9-10 órától aludt reggel 9-ig. Aztán beteg lett, fogzás, majd beütött ez a nagy meleg is és ráálltunk a reggel 7 órás kelésre. Elalvás ugyanakkor, annyi változott, hogy könnyebben elalszik délben és talán egy fél órával többet alszik. A kánikulában kb. háromszor kelt éjjel. Mostmár annak is örülök, hogy csak egyszer. :) Változnak az idők.
aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam ma 4.30kor keltett, pedig 9kor aludt el.
aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En gyerekem is 6 elott kel minden aldott reggel. De volt meg ennel rosszabb is….
aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!